Turnalar Düğün Salonu

E-posta Gönder

Turnalar Düğün Salonu

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

400-500

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Şahinbey, Gaziantep

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 400-500
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına müziği, Kına süslemesi, Kına töreni

Hakkında

Gaziantep Şahinbey’de kına geceniz için mekan arayışınız devam ediyorsa doğru adrestiniz! Turnalar Düğün Salonu Şahinbey/Gaziantep olarak değişik yapı ve özelliklere sahip salonumuzla fark yaratıyoruz. Temiz ve itinalı çalışmalarımız ve sizden aldığımız taktirle her yıl kendimizi geliştirerek yolumuza devam ediyoruz.


500 kişi kapasiteli, mimari olarak yüksek tavanlı ve ferah bir yapıya sahip. Davetlilerinizin kendilerini evlerinde gibi hissetmeleri için onlara konforlu ve rahat bir ortam hazırlıyoruz. Bize sadece davetli sayınızı bildirmeniz yeterli. Tüm düzenimizi ve salon planımızı bu doğrultuda yapıyoruz. Kına gecesi öncesi belirlemiş olduğunuz konsepti bizimle paylaşıyorsunuz. İster geleneksel ister modern tarzda kına gecesi düzenleyebilirsiniz. Tercih tamamen size kalmış! Biz tüm isteklerinizi gerçekleştirmek için hazırız.


Kına köşesi, kına töreni ve karşılama töreni gibi kına resitalinizin parçası olacak özel anlarınızı tasarlıyoruz. Ayrıca Gaziantep kına organizasyon adetlerini ve son zamanlarda moda olan konsept çeşitlerini de düzenleyebiliyoruz.


Konsepte göre masa ve sandalyelerinizi süslüyoruz. Organizasyonunuzda ikram tercihleriniz için kuru-yaş pasta ve içecekler hazırlayarak misafirlerinize sunuyoruz.


Profesyonel ekibimiz konuklarınızın isteklerinizi anında yerine getirmek için aralıksız çalışıyor. Sizin memnuniyetinizi ön planda tutuyoruz. Buna göre kaliteli ve temiz bir hizmet vermek için uğraş veriyoruz.


Organizasyonlarınızda konseptimiz ile tarzınızı en çok yere yansıtacak olan müzik tercihlerini de konseptinize göre yapabiliyoruz. Yani kına gecesi organizasyonlarınız için geleneksel kına gecesi müzikleri tercih ederken düğün organizasyonları için orkestra eşliğinde müzikler tercih edebiliyoruz. Bu tamamen sizin zevkinize bağlı olarak karar verdiğimiz bir durum oluyor!


Kına gecesi dışında sünnet, doğum günü, nişan gibi organizasyonlarınızda da hizmet veriyor, size ferah ve hijyenik bir ortam sağlıyoruz. Siz de daha fazla bilgi edinmek için yan tarafta bulunan ücretsiz teklif al butonuna tıklayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

Vedat Bey

  • Adres: Düztepe Mh. Sadıklar Cd. No:2 GAZİANTEP

Turnalar Düğün Salonu Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!