Seyr-i Antep Restaurant

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

400-500

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Şahinbey, Gaziantep

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 400-500
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Hakkında

Dostlarınız ve akrabalarınız yanı başınızda doyasıya eğleneceğiniz bir kına gecesine hazır mısınız?


Gelin yıllarca unutamayacağınız kına gecenizi Seyr-i Antep adresimizde gerçekleştirelim.


Sevdiklerinizi davet edin ve istediğiniz konsepti belirleyin. Geri kalan tüm süreçleri yönetmek için buradayız. Size yıllarca gülümseyerek hatırlayacağınız anılar bırakmak için yıllardır çalışıyoruz. Kapalı ve açık alanımızda hizmet veriyor; istediğiniz sezon organizasyonlarınızı gerçekleştirebiliyoruz. Gelin adaylarımızı ve misafirlerini ağırlamak için daima hazırız. Kıymetli olan istekleriniz ve bunlara eksiksiz bir şekilde cevap verebilmemiz.


Son dönemlerde kır organizasyonları sıklıkla tercih ediliyor. Burç Ormanının karşısında bulunan Gaziantep Seyr-i Antep adresimizde nice kına organizasyonu düzenledik. Bazı akşamlar kır bahçemizi renklendirirken bazı akşamlarda da kapalı alanımızı tercih ettik. Yaz ve kış sezonu fark etmeksizin yanınızda olarak; size keyifli saatler yaşattık. Kına gecenize dair her aşamayı planladık ve zaman zaman duygusal zaman zaman da eğlenceli saatler yaşamanızı sağladık.


Bildiğiniz üzere kına geceleri gelin adayları açısında biraz da duygusal geçen organizasyonlardır. Kına merasimi aşamasında ‘’Yüksek yüksek tepelere…’’ şarkısı söylenir ve gelin adayı ağlatılmadan bırakılmaz. Bu aşamada aramıza damat adayımız da dahil olur ve duygusal anlar yaşanır… Geri kalan tüm dakikalarda ise sonsuz bir eğlence sarar mekânımızı. Her şeyi eksiksiz bir şekilde planlayan ekibimiz bu güzel organizasyon için neler mi yapar? Mesela kına merasim alanınızı kuruyoruz. Halay mendillerini, el mumlarını ve daha birçok şeyi kına geceniz için temin ediyoruz. Müzik, fotoğraf ve video hizmetini de tesisimiz içerisinde sunuyoruz.


Kına geceniz için yapabileceklerimizi merak mı ediyorsunuz? Haydi öyleyse ücretsiz fiyat teklifi al butonu üzerinden Seyr-i Antep Restaurant ekibimizle iletişime geçin. Kına gecenizi planlamak ve size unutulmaz anlar yaşatmak için şimdiden sabırsızlanıyoruz…

İletişim

Ayhan bey

  • Adres: Yamaçtepe Mevkii, Burça Ormanı, 27410 Şahinbey/Gaziantep

Seyr-i Antep Restaurant Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!