Rahmibey Konağı Butik Otel

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

200-300

Kapasite

50-100 TL

Min. Fiyat

Şahinbey, Gaziantep

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50-100 TL
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 50-80 TL
  • Kapasite 200-300
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Davul show, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Hakkında

1755 yılında kurulan Rahmi Bey Konağı Gaziantep’te bulunuyor. Merkezi lokasyonda bulunan konağımızın kısa süre önce restorasyonunu tamamladık. Sonrasında ise butik otel olarak hizmet vermeye başladık. Konaklama hizmeti sunduğumuz otelimizde aynı zamanda organizasyon desteği de sağlıyoruz. Özel davetleriniz için kapılarımızı açıyoruz. Kimi zaman düğün, kimi zaman kına organizasyonları düzenliyoruz.

Konağımız tarihi dokusu sebebiyle kına organizasyonları için harikulade bir alternatif oluyor. Kına gecesinin etnik dokusunu hissedebileceğiniz konağımızda sultanlara yaraşır kına organizasyonları düzenliyoruz. Eski dönemleri anımsatan geleneksel organizasyonlara ev sahipliği yapıyor; gelin adaylarımızın istekleri doğrultusunda bir plan çiziyoruz. Hayatları boyunca bir kere yaşayacakları bu özel günde doyasıya eğlenebilmeleri temel gayemiz.

Peki bunun için ne mi yapıyoruz?

Otelimize gelen gelin adayımızı dinleyerek sürece başlıyoruz. İsteklerini detaylı bir şekilde öğreniyoruz. Sonrasında çözüm ortaklarımızla bir araya geliyoruz. Böylelikle daha farklı konsept alternatiflerini gelin adayımıza sunabiliyoruz. Prenses, Osmanlı, Roman, Hint gibi konseptlere rahatlıkla tesisimizde yer verebiliyoruz. Bir araya gelince önce belirlediğiniz konsepte uyumlu olacak kına tahtı seçimini yapıyoruz. Aynı tonlarda bindallı seçimi ise olmazsa olmazdır. Gelin adayımızın bu atmosfere uygun etnik bir kıyafet giymesi oldukça kıymetli. Bunun da teminini çözüm ortaklarımız aracılığıyla sağlıyoruz. Kına gecesine özel olarak gelin adayımıza bunu kiralıyoruz. Üstelik sunduğumuz her şeyi bir paket halinde takdim ediyoruz. Bindallı da yine paket içeriğimizde yer alıyoruz. Bunların dışında epey kabarık bir ihtiyaç listesi söz konusu. Halay mendilleri, yaş kına, kuru kınalar, kına sepeti ve çok daha fazlası… Kına paketimizin içerisinde bunların hepsini ve çok daha fazlasını görmeniz mümkün.

Siz de gerek kına paketlerimiz gerek de Rahmi Bey Konağı Butik Otel hizmetleri hakkında detaylı bilgi almak isterseniz; ücretsiz fiyat teklifi al butonu üzerinden ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

Cihan Bey

  • Adres: Şekeroğlu Mh. Güllüoğlu Sk. No: 6 Şahinbey / Gaziantep

Rahmibey Konağı Butik Otel Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!