Pırlanta Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

400-500

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Şahinbey, Gaziantep

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 400-500
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı

Hakkında

En özel günlerinizden biri olan kına gecenizi, en özel anlara dönüştürerek, problemsiz bir organizasyon sunmak için Gaziantep’te sizi bekliyoruz. Bizden memnun ayrılmanız için kendimizi sürekli geliştiriyoruz. Yenilen trendlere ayak uyduruyor, her aşamada sizin fikrinizi alarak gecenizi planlıyoruz.

Öncelikle salonumuzda masalarımızı kişi sayınıza göre yerleştiriyoruz. Sadeliğin ve masumiyetin rengi olan beyaz renk masa örtülerimizi kına gecenize en uygun renk olan kırmızı renk süslemelerimizle tamamlıyoruz. Konuklarınızın oturma düzeninizi nasıl iterseniz o şekilde düzenleyebiliyoruz. Kalabalık aileler için masalarımızı birleştirebiliriz.

Kaliteli ışık-ses sistemiyle donatılmış mekânımızda; geniş ve her noktadan görülebilir bir sahne platformuna yer veriyoruz. Üstelik isteğiniz dahilinde canlı müzik hizmeti de sağlanabiliyoruz. Kına gecesinin olmazsa olmaz müzikleriyle bazen hüzünlenecek bazen ise eğlencenin doruklarına çıkacaksınız.

Kına gecenizden önce rahatça son hazırlıklarınızı yapıp size sunduğumuz küçük ikramları atıştırarak heyecanınızı yatıştıracağınız gelin odamızı hazırda bulunduruyoruz. Mekanımızda kına gecenize özel bindallı, hint kınası, kına mumu, kına tepsisi, semazen, davul şov, kına ekibi gibi ek hizmetler sunabiliyoruz. Ayrıca kendinizi prensesler gibi hissedeceğiniz kına tahtınız salonun baş köşesinde sizi bekliyor olacak.

Biz Pırlanta Düğün Salonu olarak, konuklarınızın konforu ve sizlerin sorunsuz bir organizasyon geçirebilmeniz için deneyimli ve profesyonel hizmet anlayışıyla çalışıyoruz. Ekip arkadaşlarımız gerek lezzetiyle gerek ise sunumuyla mükemmel olan ikramlarımızı zamanında ve eksiksiz olarak sunuyor.

Kına gecesi dışında nişan ve düğün gibi özel günlerinizde de sizinle birlikte olmaktan mutluluk duyuyoruz. Gaziantep kına gecesi organizasyonlarını yılların getirdiği tecrübeye dayanarak en iyi biz yaparız diyoruz; vereceğimiz hizmete ve mekânımıza güveniyoruz.

Siz de daha fazla bilgi edinmek ve Gaziantep Pırlanta Düğün Salonu fiyatlarını öğrenmek için hemen formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: 60. Yıl Mahallesi, 78033. Sk. No:16, 27070 Şahinbey/Gaziantep

Pırlanta Düğün Salonu Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!