Nehir Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

400-500

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Şahinbey, Gaziantep

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 400-500
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına müziği

Hakkında

Bekarlığa veda ettiğiniz bu özel gününüzde kına gecenize ev sahipliği yapmak için sizi bekliyoruz. Hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için 10 yıllık tecrübemizle faaliyet gösteriyoruz. Gaziantep Nehir Düğün Salonu nerede diye soracak olursanız şehir merkezinde yer alan Şahinbey’de bulunuyoruz. Kolay ulaşım alternatifleri bulunan ilçemizde konuklarınız kolaylıkla salonumuza ulaşabilir.

750 Kişiye kadar çıkabilen ağırlama kapasitemizle misafirlerimizi konforlu ve rahat bir şekilde ağırlıyoruz. Masalarımızı gelecek misafir sayınıza göre yerleştiriyoruz ve yenilen dekorumuzu görmeye sizi davet ediyoruz. Dekorumuzu beğenmezseniz isteğinize göre mekân giydirmesi yapıyoruz. Konsepte göre masa ve sandalyelerinizi süslüyoruz. Kına geceleriniz için özellikle kırmızı rengini tercih etmenizi tavsiye ederiz.

Profesyonel ekibimiz konuklarınızın isteklerinizi anında yerine getirmek için aralıksız çalışıyor. Sizin memnuniyetinizi, yarınlara güvenle ilerlememizi sağlayan bir köprü olarak görüyoruz. Buna göre kaliteli ve temiz bir hizmet vermek için uğraş veriyoruz.

Son teknolojiye sahip sahne ve ses sistemimizle size unutulmaz bir düğün gecesi yaşatmak istiyoruz. Düğününüzde dans müziğinizden başlayıp gece boyunca çalacak olan tüm müziklerin seçimini beraber yapıyoruz. Olmazsa olmaz kına gecesi dans müziklerinden oluşan repertuvarımızla eğlencenin doruklarına çıkarken bir yandan da duygusal müziklerle hüzünleneceksiniz. Ayrıca sevdiklerinizle birlikte rahatça dans edebilin diye geniş bir pist alanı bırakıyoruz.

Salonumuza özel çalışan fotoğrafçımız en özel anlarınızı ölümsüzleştirmek için yanınızdan bir an bile ayrılmıyor. Kesintisiz video çekimi yaptığımızın bilgisini de vermek istiyoruz.

Sizin için özel olarak hazırladığımız kına tahtımızda kendinizi prensesler gibi hissedeceksiniz. Kına tahtınızı bütün misafirlerinizin sizi görebileceği şekilde konumlandırıyoruz. İsterseniz farklı organizasyon firmalarıyla bir ortaklık kurup Gaziantep kına gecesi adetlerini yerine getirmek için değişik aksesuarlar kiralayabilirsiniz.

Nehir Düğün Salonu olarak yaz ve kış aylarına özel kampanyalar düzenliyoruz. Fiyatlarımızı yaz aylarına ve kış aylarına göre belirliyoruz. Özellikle kış aylarında çok uygun kişi başı fiyatlarımızla kına gecenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Biz tüm özel günlerinizde yanınızda olmak için şimdiden heyecanlanıyoruz. Siz de daha fazla bilgi almak ve Gaziantep Nehir Düğün Salonu fiyatlarını öğrenmek için formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

Murat Şahin

MuratBey

  • Adres: 75.Yıl Mah. 10. Cad. No:72 Şahinbey

Nehir Düğün Salonu Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!