Kule Hotel & Spa

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

200-300

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Şahinbey, Gaziantep

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 200-300
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına müziği, Kına süslemesi

Hakkında

2017 yılından bu yana hizmet veren Kule Hotel & Spa Gaziantep’te kına gecesi yapmak isteyenler için kapılarını açıyor. Üstelik kına organizasyonunuz için gereken tüm hizmeti önünüze seriyor. Otel ekibi güler yüzlü, tecrübeli ve profesyonel kişilerden oluşuyor.

Kına geceniz için sunduğumuz hizmetler ve otelimiz hakkında daha çok bilgi sahibi olmak ister misiniz?

Şık ve modern dizayn edilmiş otelimizde 770 yatak kapasiteli 330 oda bulunuyor. Odalarımızda klima, mini bar, elektronik kasa, televizyon ve banyonun yanı sıra ihtiyaç duyabileceğiniz daha birçok şey bulunuyor. Otelimizin en üst katında bulunan nezih restoranda pek çok farklı lezzeti sunuyoruz. Kına organizasyonunuzu yemekli bir şekilde düzenlemek istiyorsanız otelimize daha önceden gelerek tatlarımızı deneyebiliyorsunuz. Böylece misafirlerinize sunacağımız menüyü hazırlıyoruz. Tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek modern teknoloji ile donatılmış 4 tip salonumuzdan istediğinizi seçerek oturma düzenini belirlemenizde yardımcı oluyoruz. Kına konseptinize ve sevdiğiniz renklere uyacak şekilde masa ve sandalyeleri süslüyoruz. Masalara şamdanlar ve çiçekler koyuyoruz. Kına tahtınızı belirlediğiniz yere koyarak istediğiniz aksesuarlarla dekore ediyoruz. Tasarladığımız bu köşede misafirlerinizle harika kareler oluşturabiliyorsunuz. Işıklandırma ve sahne kurulumunun düzenlemelerini yapıyoruz. Kına müziklerinizi sevdiğiniz parçalarla oluşturarak misafirlerinizle eğlenmenizi sağlıyoruz. Titiz bir ekibe sahip olduğumuz için otelimizin ve yemek servisinin temiz bir şekilde olacağını bilmenizi istiyoruz. Otelimizin otoparkı var ve rahatlıkla özel aracınızla ulaşım sağlayabiliyorsunuz.

Bekarlığa veda etkinliği düzenlemek istiyorsanız otelimiz bunun için de uygun bir yer. Ayrıca sauna, havuz, Türk hamamı, buhar odası ve masaj odalarımızdan yararlanarak bekarlığa vedanızı dinlendirici bir tatile dönüştürebilirsiniz.

Peki, kına ve bekarlığa veda organizasyonlarınızı otelimizde gerçekleştirmek ve tüm bu hizmetten yararlanmak için bize nasıl ulaşabilirsiniz?

Sayfanın üst kısmında yer alan formu eksiksiz doldurup “Ücretsiz fiyat teklifi al” butonuna tıklayarak Kule Hotel Spa iletişimini sağlayabilirsiniz.

İletişim

Ayşegül Hanım

  • Adres: Şahintepe Mah. 400. Cad., Şahinbey 27470, Türkiye

Kule Hotel & Spa Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!