Kaleli Hotel

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

200-300

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Şahinbey, Gaziantep

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 30-50 TL
  • Kapasite 200-300
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına müziği, Kına töreni

Hakkında

Evlilik sürecinin en keyifli aşamalarından biri de şüphesiz ki kına geceleridir.


Peki bu keyifli organizasyonu Kaleli Hotel Gaziantep adresimizde gerçekleştirmeye ne dersiniz?
Özel organizasyonlarınız için otelimizin 7. katında bulunan restoranımızın kapılarını açmaya hazırız. Restoranımızda bugüne dek sayısız organizasyon düzenledik. Düğün, kına gecesi, nişan, söz kimi zaman da mezuniyet balosu…


Gaziantep manzarasına karşı gerçekleştirdiğimiz organizasyonlarımız için 2 ayrı alan sunuyoruz. Hem açık hem de kapalı alanımız bulunuyor. Kışın sıcacık kapalı alanımızı, yaz döneminde ise serin terasımızı tercih ediyoruz. Şayet yazın olumsuz bir hava durumu söz konusu ise organizasyonu kapalı alanımıza da taşıyabiliyoruz. Böylelikle düğün sahiplerini ve misafirlerimizi mağdur etmemiş oluyoruz.
Konaklama noktası olarak yoğun talep gören otelimiz organizasyonlar için de sıklıkla tercih ediliyor. Özel davetlerinde profesyonel bir hizmet almayan düğün sahipleri için doğru adres oluyoruz. Hizmet standartlarına güvendikleri otelimizde; misafirlerimizin güvenini boşa çıkarmıyoruz. Konaklama hizmetinde sağladığımız eksiksiz hizmet anlayışımızla özel davetlerinize de hizmet sağlıyoruz. Kına gecenize dair tüm aşamaları özenle planlıyor; hepsi kendi branşında başarılı personellerimizle organizasyonlarınızı gerçekleştiriyoruz.


Otelimize girdiğiniz ilk anda banket ekibimizce karşılanıyorsunuz. Güler yüzlü ve kibar personellerimiz düğün sahiplerini ve misafirlerini organizasyonun gerçekleşeceği restoran katımıza yönlendiriyor. Bu kata geldiklerinde ise tıpkı otel genelinde yer verdiğimiz gibi şık detaylara rastlıyorlar. Restoran katımızda altın ve kahve tonların hâkimiyeti söz konusudur. Fakat kına gecem için farklı konseptler ve renkler görmek istiyorum derseniz; Kaleli Hotele organizasyon firması da getirebilirsiniz. Organizasyon firmasıyla birlikte koordineli bir şekilde çalışarak bu özel davetinizi baştan sona planlayabiliriz. İsteklerinizi referans alarak size hayallerinizdeki kına gecesini yaşatmak için buradayız!


Gerek neler yapabileceğimiz gerek de Gaziantep Hotel Kaleli fiyatları ile ilgili detaylı bilgi almak isterseniz; ücretsiz fiyat teklifi al butonu üzerinden ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

Adnan Bey

  • Adres: Alaybey Mahallesi, Güzelce Sk. No:50, 27010 Şahinbey/Gaziantep

Kaleli Hotel Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!