Hışvahan Restaurant

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

300-400

Kapasite

50-100 TL

Min. Fiyat

Şahinbey, Gaziantep

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50-100 TL
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 80-100 TL
  • Kapasite 300-400
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına müziği, Kına töreni

Hakkında

Tarihi bir atmosferde Türk örf ve adetlerinin en eski geleneklerinden birini gerçekleştirmeye ne dersiniz?


Şayet Gaziantep’te böyle bir mekân arayışındaysanız; Hışvahan Butik Otel adresimizde sizi ve misafirlerinizi ağırlamak isteriz.


Otelimizin tarihçesi oldukça eksiye dayanıyor. Osmanlı döneminde yapılmış otelimizin eski ismi Lala Mustafa Paşa Hanıdır. Tarihi dokusu bozulmadan restore ettirilerek Hışvahan olarak tekrar hizmete açılmıştır. Üstelik bu tarihi atmosferde konaklama hizmetinin yanında özel davetleriniz için de hizmet veriyoruz.


Otelimizde bugüne dek pek çok organizasyona imza attık. Davetler için değerlendirdiğimiz 2 ayrı alanımız bulunuyor. Organizasyonlarımızı yaz ve kış dönemi olarak ele alıyoruz. Yaz döneminde avluyu tercih ediyor; kışın ise kapalı restoranımızı değerlendiriyoruz. Her iki alanımızda da hizmet kalitemizden ödün vermiyor; eksiksiz bir organizasyon gerçekleştirmek için hummalı bir çalışma yürütüyoruz.


Kına organizasyonlarının etnik dokusuyla da güzel bir uyum yakalayan otelimizde kına organizasyonunuz için farklı seçenekler sunuyoruz. Bunlardan ilki geleneksel kına organizasyonları noktasında oluyor. Çözüm ortaklarımızla birlikte yöresel kına organizasyonu düzenliyoruz. Fakat bekarlığa veda konsepti istiyorum derseniz; bunun için de hizmet veriyoruz. Genellikle bekarlığa veda konsepti için restoranımızı değerlendiriyoruz. Dostlarınızla keyifli saatler geçirebileceğiniz bir ortam yaratıyoruz.


Restoranımıza bağlı olarak gerçekleştirdiğimiz organizasyonlarımızı aynı zamanda yemekli olarak da düzenleyebiliyoruz. Usta şeflerimiz davetiniz için Türk ve Osmanlı mutfağının seçkin lezzetlerini hazırlıyor; gelin adayımıza ise dostlarınızla lezzetli yemekler eşliğinde doyasıya eğlenmenin tadını çıkarmak kalıyor.


Siz de tarihi bir mekânda kına ve bekarlığa veda organizasyonunuzu gerçekleştirmek istiyorsanız; yapmanız gereken oldukça kolay. Ücretsiz fiyat teklifi al butonu üzerinde bulunan formumuzu eksiksiz bir şekilde doldurarak aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ekibimiz formun diğer ucunda Hışvahan Restaurant fiyatları ve hizmetleri ile ilgili sorularınızı yanıtlamak için heyecanla bekliyor.

İletişim

Ömer Bey

  • Adres: Karagöz Mahallesi, Lale Paşa Cd. No:27, 27400 Şahinbey/Gaziantep

Hışvahan Restaurant Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!