Eşref Saati Restaurant

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

100-200

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Şahinbey, Gaziantep

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 100-200
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Hakkında

Kına geceniz için kaliteli bir mekân arıyorsanız; Eşref Saati Restaurant Gaziantep tam size göre olacaktır!

Yıllardır mutlu günlerinizde yanınızdayız ve yanınızda olmaya hız kesmeden devam ediyoruz. Bugüne dek nice kına, nice nişan organizasyonu tertip ettik. Peki yarın eksiksiz bir şekilde gerçekleştirdiğimiz organizasyon niçin sizin organizasyonunuz olmasın? Biz davetlerinizi eksiksiz bir şekilde gerçekleştirmeye hazırız. Üstelik bu anlamlı organizasyonu layığıyla yerine getirebilmek adına sürekli kendimizi geliştirerek çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Davetlerinizi tecrübeli ellere emanet etmek bu süreçte oldukça büyük bir önem arz ediyor. Hele bir de işin içine düğün süreci girmişken... Bildiğiniz gibi düğünden birkaç gün önce gerçekleşen kına organizasyonu çoğu zaman arka planda kalıyor. Oysa ki düğünden çok daha eğlenceli geçen bu organizasyon da kültürümüzün önemli parçalarından biridir. Gelin adayı dostlarıyla ve akrabalarıyla doyasıya eğleniyor. Hem kına ritüellerini yerine getiriyor hem de düğün stresini omuzlarından bir parça da olsa atıyor. Her ne kadar eğlenceli davetler olsa da tatlı bir stresi içerisinde barındırdığını unutmamakta fayda var. İşte biz tam da bu noktada tüm stresinizi omuzlarınızdan alıyoruz. Gelin biraz da neler yaptığımızdan yahut yapabileceğimizden bahsedelim.

Eşref Saati Restaurant için süreç mekânımıza adım atmanızla başlıyor. Kocaman bir gülümsemeyle çiftimizi karşılıyor, bu gülümsemeyi çalışmalarımızda daimi olarak sürdürüyoruz.

Kına organizasyonları için hem kapalı hem de açık alan alternatiflerimiz arasından dilediğinizi seçebiliyorsunuz. Açık alanımızda havuzumuz da bulunuyor. Genellikle yaz organizasyonlarında tercih edildiğimizi söylememizde fayda var. Fakat dilerseniz kışın da organizasyonunuzu gerçekleştirebiliyoruz. Kına gecelerine özel olarak bir araya geldiğimiz çözüm ortaklarımızla hayallerinizdeki gibi bir kına alanı yaratıyoruz. Kına tahtından masa-sandalye giydirmelerine, halay mendillerinden el mumlarına kadar hiçbir detayı atlamıyoruz. Gelin adayımıza ise tercihlerini yapıp misafirlerini davet etmek kalıyor. Geriye kalan tüm süreçlerle bizzat ilgilenmek için biz buradayız!

Siz de Eşref Saati Restaurant kına gecem için doğru adres diyorsanız; ücretsiz fiyat teklifi al butonu üzerinden ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

Eşref Kemal Kalkan

  • Adres: Güneykent Mahallesi, 27470 Şahinbey/Gaziantep

Eşref Saati Restaurant Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!