Diva Plaza

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

200-300

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Şahinbey, Gaziantep

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 30-50 TL
  • Kapasite 200-300
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına müziği

Hakkında

Kına gecelerinizi gerçekleştirmek için Gaziantep’te bir mekân arayışı içindeyseniz, size çok özel bir teklifimiz var. Diva Plaza Gaziantep Şahinbey’de en güzel anlarınıza ev sahipliği yapıyor.


Kına eğlenceleri günümüzde çok popüler olmaya başladı. Şimdi gelin adaylarının neredeyse düğünden bile daha fazla özen gösterdiği ve mutlaka gerçekleştirdiğini söyleyebiliriz. Eskiden genelde yakın aile ve arkadaş çevresiyle yapılan kına geceleri zamanla büyüdü ve düğün, kına salonlarında daha kalabalık ve büyük bir organizasyon ile yapılmaya başlandı. Farklı farklı konseptler ile büyüyen kına sektöründe Diva Plaza olarak biz de yer almaktayız. Konseptlerin hemen değiştiği ve yeni konseptler ortaya çıktı şu zamanlarda gündemi yakından takip etmekte ve konuklarımızın her talebine cevap vermekteyiz.


Özel mimari tasarımı, yüksek ve cam tavanı, 1200 kişilik kapasitesiyle ile Gaziantep’teki en iyi düğün salonlarından birinde organizasyonlarınızı gerçekleştirme şansına sahip olacaksınız.


Son model teknolojik aletlere sahip olduğumuzu belirtmek istiyoruz. Büyük salonumuzun en köşesine kadar net bir şekilde ulaşan müzik sesini sağlamak için hiçbir masraftan kaçınmadığımızı belirtelim. Kaliteli detaylarımıza salonumuzun her bölümünde karşılaşacaksınız. Sanatçılarımız konservatuar mezunlarından oluşan profesyonel bir ekipten oluşuyor. Geniş repertuvarları ile her müzik türünü siz değerli misafirlerimize rahatlıkla sunuyorlar. Kına müziklerinden, en eğlenceli pop şarkılarına, yöre müziklerinden 70’ler-80’lere kadar her müzik salonumuzda konuklarımıza çalınabiliyor. “Gaziantep’te kına gecesi nasıl yapılır?” sorusuna salonumuzda sunduğumuz imkânlarla cevap veriyoruz.


Düğün salonumuzda sadece kına organizasyonu değil, sünnet düğünü, açılışlar, kurumsal faaliyetler, iş toplantıları, nikah, mezuniyet törenleri ve bunun gibi birçok büyük, özel güne kolaylıkla ev sahipliği yapabiliyor. Profesyonel ekibimiz tarafından emin ellerde olacak ve kusursuz bir organizasyonun tadını çıkaracaksınız. Gaziantep’te kaliteli akşamlara imza attığımızı söylemek istiyoruz. Bu kaliteli akşamlardan biri sizin özel geceniz olsun istiyorsanız bizi formu doldurarak tercih edebilirsiniz.

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: Şahinbey Mahallesi, Karataş mahallesi 103429 nolu sokak no 2d Edecan Yükseliş Kuleleri Altı, 27000 Şahinbey/Gaziantep

Diva Plaza Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!