Best Western Ravanda Hotel

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

50-100

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Şahinbey, Gaziantep

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 30-50 TL
  • Kapasite 50-100
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Gelin hamamı, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Hakkında

Kına gecenizi Gaziantep’in merkezinde lüks bir konsepte yapmak ister misiniz? Konforlu konaklama hizmetimizin dışında yaptığımız modern kına organizasyonlarımızla da fark yaratıyoruz. Kaliteden asla ödün vermeyen hizmet anlayışımızla evlenecek olan çiftlerimizin kına gecelerini yapmak üzere otelimize davet ediyoruz.

Peki Best Western Ravanda Hotel Gaziantep’te muhteşem gününüz için size hangi olanaklar sağlıyor?

Öncelikle kına gecenizi 250 kişilik Mesgen Teras Restoran’ımızda yapıyoruz. Restoranımızın dekorunu sizin zevkinize göre hazırlıyoruz. Kına gecenize özel genellikle kırmızı tüllü giydirmeler tercih ediyoruz. İstediğiniz tarz ve renkte masa ve sandalyelerimizi süsleyip, gelecek konuk sayınıza göre yerleştirmelerimizi sağlıyoruz. Salonumuzda kullandığımız cam teknolojisi sayesinde kına gecenizi nefis Gaziantep manzarası eşliğinde gerçekleştiriyoruz.

Profesyonel ekibimiz konuklarınızın isteklerinizi anında yerine getirmek için aralıksız çalışıyor. Sizin memnuniyetinizi, yarınlara güvenle ilerlememizi sağlayan bir köprü olarak görüyoruz. Bunun için bütün işlerimizi titizlikle yapıyoruz.

Son teknolojiye sahip sahne ve ses sistemimizle size unutulmaz bir kına gecesi yaşatmak istiyoruz. Bu özel gününüzde dans müziğinizden başlayıp gece boyunca çalacak olan tüm müziklerin seçimini beraber yapıyoruz. Olmazsa olmaz kına gecesi dans müziklerinden oluşan repertuvarımızla eğlencenin doruklarına çıkarken bir yandan da duygusal müziklerimizle hüzünleneceksiniz. Ayrıca sevdiklerinizle birlikte rahatça dans edebilin diye geniş bir pist alanı bırakıyoruz.

Kına gecenize özel size bindallı, kına süslemesi, kına ekibi, davul şov ve gelin hamamı gibi ek hizmetler de sunabiliyoruz. Bize ne hayal ettiğinizi söyleyin, biz sizi hayallerine kavuşturmak için elimizden gelenin en iyisini yapmaya hazırız.

Konuklarınızın arabalarını güvenle park edecekleri açık ve kapalı otoparkımız hizmet veriyor. Şahsi araba dışında misafirleriniz otelimize ulaşmak için birçok alternatifin bulunduğu toplu taşıma araçlarını da tercih edebilirler.

Daha fazla bilgi edinmek ve kına gecenize özel fiyat teklifleri almak için formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

Ali Gündüz

Elif Kırtış

  • Adres: İnönü Cad. No:178 / Şahinbey

Best Western Ravanda Hotel Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!