Yurtseven Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

500-750

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Odunpazarı, Eskişehir

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 500-750
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına müziği, Kına süslemesi

Hakkında

Özel bir kına gecesi konseptiyle kalabalık bir organizasyon hayal ediyorsanız, davetiyelerinize Eskişehir Çankaya Mahallesi Yurtseven Düğün Salonu adresini eklemelisiniz. Hatta profesyonel ekibimiz hayalinizdeki geceyi gerçekleştirmek için çalışmalara başladı bile!

İlk olarak organizasyon sorumlumuz konseptinizi belirlemek için görüşme talep ediyor. Yaptığınız görüşmelerin ardından alınan kararlar ışığında harekete geçiyoruz. İki farklı salonumuzdan davetli sayınıza uygun olanı seçiyoruz. Salonlarımız 500 ve 700 kişi kapasiteli olmakla birlikte geniş ve ferah bir atmosfere sahip. Elbette her mevsim hizmet verebildiğimiz salonlar son sistem iklimlendirme sistemleri ile donatılmış. Ses, ışık ve sahne sistemlerinin de teknolojiden faydalanarak hazır hale getirildiğini belirtmeden geçmeyelim.

Yurtseven Düğün Salonu’nda kına gecesi organizasyonlarınızı benzersiz kılacak detaylar ise şöyle:

Davet alanını geleneksel kına gecesi organizasyonlarınıza uygun kırmızı ve beyaz rengin ağırlıklı olduğu süslemelerle dekore ediyoruz. Masalarda ışıltılı şamdanlara, gelin yolu ve kına köşesinde konseptinize uygun aksesuarlara yer veriyoruz. Organizasyon firmaları ile ortak bir çalışma yürütülerek istediğiniz gibi bir gece tasarlamayı hedefliyoruz.

Yemekli ve ikram menülerle konuklarınızı en iyi şekilde ağırlıyoruz. Üstelik yemekli organizasyonlarda servis ve sunum telaşını salona taşımadan üst katta yer alan kafeteryamızda gerçekleştiriyoruz. Yemek sonrası salona geçen konuklarınızı ikramlarla ağırlamaya devam ediyoruz. Yemekli organizasyonlar genellikle düğün organizasyonlarında tercih edilirken kına geceleri için ikram menüler daha uygun! İkramlarımız; kuru pasta, çerez, meşrubat, atıştırmalık ve yaş pasta alternatiflerinden oluşuyor. Davet menülerine karar verirken maddi planlamanıza uygun seçenekler sunduğumuzu da belirtmek isteriz.

Gecenizi eğlenceye dönüştüren müzisyenlerimiz sahnede yerlerini alıyorlar. Romantik ilk dans şarkısı, duygusal kına türküleri ve tarzınıza uygun eğlenceli şarkılarla kesintisiz eğlence sizi bekliyor.

İletişime geçerek Eskişehir kına salonlarımız hakkında bilgi ve fiyat teklifleri almak için yapmanız gereken ise sayfanın üst kısmında yer alan bilgileri kullanmak veya formu doldurmak.

İletişim

Ahmet Yurtseven

  • Adres: Çankaya Mah. Huzurlu Sok. No: 12 Odunpazarı/ Eskişehir

Yurtseven Düğün Salonu Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!