Ohem Bahçe

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

Kapasite

Min. Fiyat

Odunpazarı, Eskişehir

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 30-50 TL
  • Kapasite 500-750
  • Aksesuar kiralama var mı?: Hayır

Hakkında

Kına gecesi organizasyonları günümüzde oldukça büyüdü ve kapsamlı bir hale geldi. Bunun için büyük salonlar, bahçeler ve farklı mekânlar kiralanmaya başlandı. Hal böyle olunca bu büyük organizasyonların unutulmaz olması ve hiçbir eksikliğin yaşanmaması gerekiyor. Bunu Eskişehir’de sağlayabilecek bir işletmeyle tanıştırmak istiyoruz sizleri. Adı Ohem Bahçe. Geniş kapasitesi, güler yüzlü hizmeti ve uygun fiyatları ile konuklarımızın karşısındayız.

Ohem Bahçe olarak Eskişehir’in en farklı ve tatlı ilçelerinden biri olan Odunpazarı’nda faaliyet gösterdiğimizi belirtelim. Merkezi konumumuz sayesinde birçok çevre il ve ilçeden, kolay bir şekilde gelebileceksiniz.

Geniş bir alana kurulduğumuzu, geldiğiniz an fark edeceksiniz. Büyük bir bahçemizin olduğunu ve şık detaylar ile dizayn edilmiş bir kapalı alanımızın bulunduğunu göreceksiniz. Organizasyonunuzu isteğinize ve hava şartlarına göre dilediğiniz yerde gerçekleştirebiliyorsunuz. Bunun için yapmanız gereken tek şey bizimle en az 2-3 hafta öncesinden iletişime geçmek olacak. Böylelikle karşılıklı fikir alışverişinde bulunabilir ve en iyi seçeneği belirleyebiliriz. Gelecek kişi sayısını ve kına konseptinizi de bu şekilde öğreniyor ve hazırlıklarımızı yapmaya başlıyoruz.

Masa, sandalye ve mekân süslemesini belirlediğiniz bir kına konseptine göre gerçekleştirmek isterseniz, profesyonel organizasyon firmalarından yardım alabilirsiniz. Hem süsleme konusunda hem de kına gecelerinin olmazsa olmazı aksesuarlar temini konusunda destek alabilirsiniz.

Siz gecenin keyfini çıkarırken, çocuklarınızı düşünmek zorunda kalmayacaksınız. Minik misafirlerimiz için açık alanımızda güzel bir oyun parkımız bulunuyor. Ohem Bahçe’de bizi tercih eden küçük büyük her misafirimizin keyfini düşünüyoruz.

Detaylı bilgi almak ister ve kına gecelerinizi Ohem Bahçe Eskişehir’de gerçekleştirmek isterseniz, sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “ücretsiz teklif al” butonuna tıklamanız yeterli olacaktır. Bu özel günün sizin için önemli olduğunu biliyoruz ve kusursuz bir organizasyon için ne yapılması gerektiğini iyi biliyoruz.

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: Akarbaşı Mahallesi, 26020 Odunpazarı/Eskişehir

Ohem Bahçe Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!