Odapark Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

1.000-2.000

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Odunpazarı, Eskişehir

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 1.000-2.000
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Davul show, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Hakkında

Kaliteli mekân ve profesyonel ekiple birlikte kına gecenizi unutulmaz kılmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Odapark Düğün Salonu olarak uzun yıllar boyunca Eskişehir’de faaliyet gösteriyoruz. He sene değişen düğün trendine uygun olarak salonumuzu yeniliyor, çiftleri kusursuz bir eğlenceyle buluşturuyoruz. Odapark Düğün Salonu Eskişehir adres olarak şehir merkezine yakın konumda bulunduğumuzdan dolayı misafirlerimize ulaşım kolaylığı sağlıyoruz.


Kına ve bekârlığa veda partilerinden farklı olarak; düğün, sünnet, kına gecesi ve birçok etkinlikte ev sahipliği yaparak çiftlerin ve ailelerin memnuniyeti için disiplinli bir şekilde çalışıyoruz.


Kına gecesini organize ederken gelin ve damadı dinleyerek organizasyonumuzu şekillendiriyoruz. Mekânı masa süslemeleri ve sandalye giydirmelerinden başlayarak istediğiniz renk ve konsepte kına gecenizi hazırlıyoruz. Mekâna ilk giriş anınızda ışıklar sizi takip ederken kırmızı halıda yürüyorsunuz ve süslemeler sizi karşılıyor olacak. Yorulduğunuzda oturmanız için kına tahtı kuruyor, etrafına minderler koyarak konsept hava yaratıyoruz. Kına gecenizde bütün aksesuarları biz temin ediyoruz.


Müziksiz eğlence mi olur? Alanında profesyonel ses sanatçımız ve orkestramız eşliğinde keyifli dakikalar geçirecek, yorulsanız bile oturmak istemeyeceksiniz. Sahne kurulumunda ve ses sisteminde kaliteli ekipmanlar kullanıyor, eğlenceniz süresinde kulağa hoş gelen ve dillere dolanan şarkılarla kesintisiz bir şekilde eğlenmenizi sağlıyoruz. Eğlencenizi ikiye katlamak istiyorsanız davul showla birlikte dinamik ve yıllar geçse de unutamayacağınız bir gün geçirebilirsiniz.


Odapark Düğün Salonu bütçe dostu paket fiyatlarımızla misafirlerimizi karşılıyoruz. Paket içeriğinde bulunan çerez, pasta, kuru pasta ve içecekleri kaliteli ürünler kullanarak hazırlıyor, yemekli organizasyon gerçekleştirmek istiyorsanız sizinle birlikte menüler oluşturuyoruz. Güler yüzlü hizmet anlayışımızla birlikte kısa zamanda çiftler tarafından tercih edilen Eskişehir kına mekânları arasında biz de yerimizi aldık. Siz de bizim ev sahipliğimizde özel günlerinizi kutlamak istiyorsanız bizimle iletişime geçin.

İletişim

Ali Osman Çağlayan

  • Adres: 75. Yıl Mahallesi, Tunceli Sokak, No:13 Odunpazarı

Odapark Düğün Salonu Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!