Nasreddin Hoca Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

500-750

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Sivrihisar, Eskişehir

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 500-750
  • Aksesuar kiralama var mı?: Evet

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına müziği, Kına töreni, Kına tepsisi, Kına mumu, Kına takımı, Kına ekibi, Kına süslemesi, Bindallı / Kaftan, Davul show

Hakkında

Kına geceniz için kırmızı tonlarının hâkim olduğu bir salona ne dersiniz?


Adeta kına gecesinin otantik atmosferi için tasarlanmış olan Nasreddin Hoca Düğün Salonu Sivrihisar adresimizde sizi ve misafirlerinizi ağırlamak isteriz.


Kına organizasyonunuz için çok fazla sayıda konuğunuzu davet etmek istiyorsunuz ama buna uygun bir salon bulamıyor musunuz? Merak etmeyin biz buradayız! 500 ila 750 konuk arasındaki misafirlerinizi rahatlıkla ağırlayabiliyor; size ve misafirlerinize keyifli saatler yaşatıyoruz.


Uzunca dikdörtgen masalarımız ve rahat sandalyelerimiz ile donattığımız salonumuzda gece boyu eğlence sizi bekliyor. Sevdiklerinizi gönül rahatlığıyla davet edebilir, doyasıya eğlencenin tadını çıkarabilirsiniz. Dilediğiniz her detayı planlamak için biz hazırız.


Kına gecelerinde çok fazla detaya inerek organizasyonlarınızı planlıyoruz. Zaman zaman yöreye özgü kutlamalar da yapıyor; gelin adaylarımızın dilediği her şeyi gerçek kılmaya çalışıyoruz. Her ne kadar organizasyonun genel hatları olsa da detaylara inildiğinde pek çok değişiklik olabiliyor. Nedir bu değişiklikler? Örneğin: her gelin adayının farklı konsept talepleri oluyor. Osmanlı, Roman, Hint kimi zaman da prenses kına geceleri düzenleyebiliyoruz. Belirlenmiş olan konseptle uyumlu olacak kına tahtı ve aksesuarlar tercih ediyoruz. Bu aksesuarların başlıca olanları: kına sepeti, geline özel davul, tefler, karşılama yazısı şeklindedir. Kına tahtı noktasında ise farklı süslemeler yapabiliyoruz. Cibinlik, şamdan ya da tüller… Dilediğiniz ambiyansı yaratmak için farklı aksesuarlardan destek alabiliyoruz. Yine belirlenen konseptle ve gelin adayımızın bedeniyle uyumlu olacak bindallı tercihini de yapmayı ihmal etmiyoruz. Hatta bu tercihi de gelin adayımız yapıyor. Bindallı modelleri arasından dilediğini seçebiliyor.


Geriye ne mi kalıyor? Gelin adayının misafirlerini çağırarak doyasıya eğlenmesi…


Kına organizasyonu için oluşturduğumuz paketimiz hakkında detaylı bilgi almak isterseniz; ücretsiz fiyat teklifi al butonu üzerinden ekibimizle iletişime geçebilir belki de Eskişehir kına salonu arayışınıza son dahi verebilirsiniz.

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: Hızırbey Mh. Tansu Çiller Blv. No:3 Sivrihisar/Eskişehir

Nasreddin Hoca Düğün Salonu Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!