Monte Pub

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

200-300

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Odunpazarı, Eskişehir

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 30-50 TL
  • Kapasite 200-300
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına müziği

Hakkında

Eskişehir’de en eğlenceli bekarlığa veda gecelerinize ev sahipliği yapacak tatlı bir mekân arayışındaysanız, Monte Bar tam aradığınız işletme olarak hizmet veriyor. Porsuk çayının kenarında, barlar sokağının gürültüsünden uzak tatlı ve samimi bir ortam sunan barımız, konuklarımızın isteklerine tam olarak karşılık veriyor.


Konuklarımızın bekarlığa veda geceleri dışında, açılışlarda, nikah sonrası yemeklerde, iş yemeklerinde, bayii toplantılarında, kurumsal etkinliklerde ve doğum günlerinde de bizi tercih edebileceklerini söyleyelim. Bu zamana kadar gerçekleştirdiğimiz organizasyonlar ile tecrübelendiğimizi ve bu tecrübelerimizi sizin de özel geceleriniz için kullanmak istediğimizi belirtelim. Monte Bar Eskişehir’de renkli iç mekânı ve kaliteli hizmetiyle, bir geldiğinizde bir daha gelmek isteyeceğiniz bir mekân olacağına eminiz.


İç dizaynımız mavi ve kırmızı renklerin bütününden oluşuyor. Renkli duvarlarımız, yüksek tavanımız, tavandaki led ışıklarımız ve küçük ayrıntılarımız ile sıra dışı bir görüntü sağlıyoruz. İç mekânımızın içinde renkli bir de bar bulunuyor. Üst katımızda bir de teras bulunmakta. Açık terasımız güzel havalarda tercih edebileceğiniz bir alan olabiliyor. Organizasyon için tercih edeceğiniz alanımızdaki masa ve sandalyeleri talebiniz doğrultusunda birleştirebiliyoruz. Böylelikle ince ve uzun masada sevdikleriniz ile yan yana oturabiliyor ve sohbetin sevdiklerinizle kesintisiz devam etmesini sağlıyoruz.


Canlı müziğimizi iç mekânımızın en orta yerine yerleştirdiğimiz bölümde gerçekleştiriyoruz. Böylelikle işletmemizin her köşesine rahatlıkla ulaşabiliyoruz. Geniş repertuvarlı orkestramız her türden müzikleri konuklarımız için çalacaklar.


Personellerimiz güler yüzlü bir hizmet ile konuklarımızı ağırlıyorlar. İşletmemize geldiğiniz andan organizasyonunuzun bitişine kadar güler yüzümüzden asla taviz vermiyoruz. İlgili personellerimiz sadece bir bakış uzağınızda olacak ve gece boyunca herhangi bir aksaklık yaşanmamasını sağlayacaklar.


Bizi tercih etmek ve fırsatlarımızdan faydalanmak için formu doldurmanız yeterli olacaktır. Eksiksiz doldurduğun taktirde anında geri dönüş sağlıyor ve bu özel anlarınızı planlamaya başlıyoruz.

İletişim

Kader Hanım

  • Adres: İstiklal, Porsuk Blv. 17/1 Adalar, Migros Yanı, 26010

Monte Pub Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!