Gaga Restaurant

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

300-400

Kapasite

50-100 TL

Min. Fiyat

Odunpazarı, Eskişehir

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50-100 TL
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 50-80 TL
  • Kapasite 300-400
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına müziği, Kına süslemesi

Hakkında

Yıllarca hayalini kurduğunuz kına ve bekârlığa veda organizasyonunuzu şık tasarımıyla göz kamaştıran bir mekânda gerçekleştirmek istiyorsanız Gaga ekibi olarak hizmetinizdeyiz.


Gaga Restaurant Eskişehir olarak uzun yıllar boyunca hizmet sektöründe faaliyet gösteriyoruz. Günlük yeme-içme hizmetimizden farklı olarak özel gün kutlamalarında da tercih edilen bir adresiz. Yıl içerisinde ev sahipliği yaptığımız organizasyonlardan bahsedecek olursak; düğün, kına ve bekârlığa veda partileri, nikâh töreni sonrası aile yemeği, nişan kutlamaları, doğum günü, kurumsal etkinlik ve eğlencelerinde faaliyet gösterdik ve misafirlerimizin işletmemizden mutlu ayrılmalarını sağladık.


Alanında profesyonel ve deneyimli bir kadroya sahibiz. Servis ve hizmet elamanlarımız, şeflerimiz, mutfak elemanlarımızla birlikte organizasyonlara titizlikle hazırlanıyor, hayalinizi gerçekleştiriyoruz. Özel günlerin değerini bildiğimiz ve düğün sektöründe oldukça tecrübeli olduğumuzdan dolayı kusursuz bir gün geçirebileceksiniz.


Kutlamalarda çiftlere ve misafirlerimize tahsis ettiğimiz davet alanlarından bahsedecek olursa; ağaçların ve yeşil çimlerin çevrelediği bahçe manzaralı camla çevrili kapalı istediğiniz açılabilen kış bahçemiz, şık tasarımız ile göze hitap eden kapalı alanımızda misafirlerimizi karşılıyoruz. Kapalı alanımızda gerekli ısıtma ve soğutma sistemimiz mevcut olduğundan dolayı her mevsimde rahat bir şekilde eğlenmenizi sağlıyoruz.


Kına ve bekârlığa veda partinizi konsept bir kutlamayla gerçekleştirebileceksiniz. Yuvarlak 10 kişilik masaların etrafına şık görünümlü napolyon sandalyeler yerleştiriyor, butik bir kutlama gerçekleştirmek isteyen çiftleri uzun bir ziyafet masasıyla karşılıyoruz. Masa ve sandalye süslemelerinde renk alternatiflerimiz oldukça fazladır. Konsept bir gün geçirmek isteyen çiftlerin istedikleri tarzda aksesuar ve dekor temin ediyor davet alanını hazırlıyoruz.


Gaga Restaurant menü içeriğinde her damak zevkine uygun lezzetler bulunuyor. Organizasyonlara özel olarak tek tip menü oluşturabiliyor, menü içeriğinde bulunan ana yemek, ara sıcak ve başlangıçları isteğiniz doğrultuda belirliyoruz. Siz de bizim ev sahipliğimizde kutlama gerçekleştirmek istiyorsanız sayfa üzerinden bizimle iletişime geçin.

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: Orhangazi Mahallesi, Özleyiş Sk. No:1, 26160 Odunpazarı/Eskişehir

Gaga Restaurant Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!