Ferah Hamam

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

50'den az

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Alpu, Eskişehir

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 50'den az
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Gelin hamamı, Kına süslemesi

Önerilen Firmalar

Lidya Park
44 1 4

Odunpazarı

Lidya Park

400-500
50 TL'den az

Hakkında

Yüzyıllardır süre gelmiş kökleri Osmanlı’ya dayanan ve her sarayda bulunan şık tasarımlı hamam kültürünü bilmeyen yoktur! Peki ya bu güzel geleneği unutmayan ve yaşatanlar? İşte bu noktada Ferah Hamam Eskişehir’de kadınlara özel olarak faaliyet gösteriyor.

Üstelik koşturma ile geçen uzun düğün ve kına gecesi hazırlıklarından sonra sona gelindiğinde; kına gecesinden ya da düğünden önce yorgunluk atmanızı sağlayacak bir organizasyon olabilir. 2 saat boyunca size tahsis ediliyor.

Tabii ki bu özel ve geleneksel gelin hamamı organizasyonu için sağladığımız imkânlar bununla sınırlı değil! Tamamen özel bir gün geçirmeniz için her şeyi düşünüyoruz. Kilitli kişiye özel verdiğimiz dolaplarınızda eşyalarınızı muhafaza edebiliyorsunuz. Kendinize ve nedimelerinize özel olarak isim yazılı bornozlar yaptırmayacaksanız temiz ve size özel; terlik, havlu veya peştamal, banyo lifi ya da kese temin ediyoruz. Yine kendi özel tercihleriniz yoksa şampuandan saç kremine kadar ihtiyacınız olacak her şey kullanımınız için sağlanabiliyor.

Biraz kültürel biraz modern esintiler bir arada bulunuyor aslında. Bu yüzden masaj eğitimleri almış masözlerimiz tarafından yağlı masajlar tercih edebiliyorsunuz. Öte yandan göbek taşında ter atarak toksinlerinizden de arınıyorsunuz.

Kişi sayınıza ve isteklerinize göre de farklı kapasitelere sahip hamamlarımızı tercih edebiliyorsunuz. Termal hamamımızı, 3 kurna bulunan küçük hamamımızı ya da 15 – 20 kişi ağırlayabildiğimiz daha büyük hamamımızı tercih edebilirsiniz.

Her aşamada hijyen koşullarına göre hizmet sağlayan Ferah Hamam, ikramlar olmadan gelin hamamının tamamlanmayacağını da biliyor. Gelin hanım ve nedimelerinin istekleri doğrultusunda ikramlar hazırlanıyor. Kimi zaman börek çeşitleri, kuru pastalar gibi ikramlar tercih edilirken kimi zamanda tamamen geleneksel tercihler yapılıyor; çay, Türk kahvesi, soğuk içecekler hatta boz ile birlikte leblebi ikramları ihtimallerimiz de mümkün…

Her şey tamamlandıktan sonra gelin hanım ve arkadaşlarının eğlenceleri de başlıyor tabii! Şarkılar eşliğinde bilgi aktarımları yapılacak böylece hem vücudunuz dinlenecek hem de ruhunuz.

Ferah Hamam gelin hamamı tercih eden Eskişehir gelinlerini bekliyor! Siz de bu eşsiz deneyimi yaşamak isterseniz yapmanız gereken yalnızca formu doldurmak ve bizimle irtibata geçmek…

İletişim

Omer Sarili

  • Adres: Köprübaşı Tekiz Sokak No:8

Ferah Hamam Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!