Dorlion Park

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

500-750

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Odunpazarı, Eskişehir

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 500-750
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Davul show, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına töreni

Hakkında

Elit bir kına organizasyonu istiyorsanız o zaman Dorlion Park tam size göre! Şıklığın, lezzetin, hizmetin ve kalitenin adresi olarak kına gecesi yapmak isteyen çiftlerimizi büyük bir heyecanla bekliyoruz. Profesyonel bir ekiple Eskişehir kına mekanları arasında Dorlion Park olarak hizmet veriyoruz. Üstün kaliteyi amaç edinerek organizasyonlarınızı gerçekleştiriyor, memnuniyetinizi sağlamak için elimizden geleni yapıyoruz.


Hayatınızı biriyle paylaşacağınız düğününüzün yıllardır hayalini kurduğunuzu biliyoruz. Bu sürecin belki en eğlenceli organizasyonu ise kına gecesi. Düğünden hemen önce yapılan ve aynı zamanda bir gelenek haline gelen bu organizasyon, çeşitli merasimleri içeriyor. Kına yakma, testi kırma ve yöreye göre değişen diğer geleneksel törenleri içerisinde barındırıyor. Ama en önemlisi eğlenmek olarak karşımıza çıkıyor. Çünkü aslında gelinin düğün öncesi stresini atmasına yardımcı olmak gizli bir amaç olarak ortaya çıkıyor.


Organizasyonunuz boyunca size yardımcı olması, hemen öncesinde ise kısa bir kına programının özetini geçmesi adına bir sorumlu tahsis ediyoruz. Her an yanınızda olarak sizi rahat hissettiriyor hem de anın tadını çıkarmanıza yardımcı oluyor. Bunun dışında yemekli ya da yemeksiz alternatiflerle de karşınıza çıkıyoruz. Ustalarımız sizi harika lezzet ve atıştırmalıklarla buluşturuyor. Her birini yediğinizde tadı damağınızda kalıyor ve günlerce bu konu hakkında konuşuyorsunuz.


Güler yüzlü bir ekibe sahibiz. Her bir misafirinizle tek tek ilgilenen ve programınızda asla aksama yaşamanız izin vermeyen… Her biri kendi alanında profesyonel olmakla birlikte mekanımızın samimiyetinin altındaki en büyük kahramanlar.

Profilimizi incelediniz. Salonumuz hakkındaki yazıyı okudunuz. O zaman sırada bizimle iletişime geçmek var! Bunun için yandaki fiyat teklifi al butonuna tıklayarak çıkan formu eksiksiz doldurmanız yeterli. Böylece eğlenceli ve şık bir kına gecesine açılan kapıyı aralamaya başlayabiliriz!

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: Çankaya Mah. Şht. Mustafa Yıldız Sk. No: 2/1

Dorlion Park Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!