Çınaraltı Villa Park Kır Düğün ve Davet

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

1.000-2.000

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Tepebaşı, Eskişehir

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 30-50 TL
  • Kapasite 1.000-2.000
  • Aksesuar kiralama var mı?: Hayır

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına ekibi, Kına takımı, Davul show, Kına müziği, Kına töreni, Kına tepsisi, Kına mumu

Hakkında

En özel günlerinizi doğayla içe içe olan mekânda güzel bir organizasyonla taçlandırmak istiyorsanız, sizleri Çınaraltı Villa Park Düğün Salonu Eskişehir’e davet ediyoruz. İhtiyaçlarınızı göz önünde tutarak hizmet kalitemizi her geçen gün biraz daha yükseltiyoruz.

Özellikle kır düğünü hayali kuran çiftlerimiz için doğru bir tercih olacak mekânımız 1700 kişilik kapasitesiyle faaliyet gösteriyor. Otomatik pergole sistemimiz sayesinde kötü hava koşullarında da organizasyonlarınız yarım kalmıyor. Kır bahçemizde ister yemekli isterseniz de kokteyl düzende etkinlik düzenleyebiliyorsunuz.

Kır bahçemizde düğün yapmaya karar vermeniz halinde, kişiye özel renk seçeneği ile masa ve sandalye süsleme, gelin yolu, anı defteri gibi hizmetlerimizden yararlanabiliyorsunuz. Fiyatlandırma yemekli veya pastalı menü seçiminize göre belirleniyor.

Yemekli davetlerinizde birbirinden güzel menülerle konuklarınızı ağırlıyoruz. Yemek tercih etmediğiniz düğünlerinizde ise pastalı menülerimizle ikramlar yapıyoruz. Kuru pasta, kişi başı yaş pasta, masa üzeri cips ve çerez, limitsiz soft içecek gibi ikramları profesyonel garsonlarımızla servis ediyoruz.

Talep etmeniz durumunda anı defteri de hazırlayabiliyoruz. Son zamanlarda birçok çift tarafından tercih edilen bu hizmetimiz sayesinde düğününüze katılan sevdikleriniz hakkınızdaki düşünceleri bu deftere yazıyor. Böylece geleceğinize güzel birer anı armağan etmiş oluyoruz.

Düğününüzde eğlencenize eğlence katacak ışık, ses ve sahne sistemimiz sayesinde davetlilerinizle birlikte etkinlik sürecinde dans edebileceksiniz. Profesyonel orkestramızın bulunduğunu da sizlerle paylaşmak isteriz.

Organizasyonlarınızın başından sonuna kadar nasıl olması gerektiği konusunda planlama hizmeti de veriyoruz. Bu işin bilgi ve birikimine sahip ekibimiz düğününü en iyi şekilde yöneterek kusursuz bir süreç geçirmenizi sağlıyor.

‘’Eskişehir Çınaraltı düğün salonu nerede?’’ diye soracak olursanız, Bursa yoluna 6 km uzaklıkta, Yunusköy Villalarına gelmeden sağ tarafta yer alıyoruz.
Hakkımızda daha fazla bilgi almak için sayfanın üst kısmında bulunan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Tuğba EKİCİ

  • Adres: Yukarısöğütönü Mah. 958 Sok. No:109 Tepebaşı/ESKİŞEHİR

Çınaraltı Villa Park Kır Düğün ve Davet Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!