Çankaya Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

500-750

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Odunpazarı, Eskişehir

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 500-750
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Hakkında

Çankaya Düğün Salonu profesyonel ekibi ile kına gecesi organizasyonlarınızı da düzenliyor!

Şık tasarlanmış salonlarımız ve sunduğumuz hizmetler ile fark yaratıyor hatta Eskişehir kına salonları arasında ilk sıralarda yer alıyoruz…

Gelin hanımın hayalindeki organizasyonu ve konsepti tasarlamak için organizasyon sorumlumuz ile birlikte çalışmalar yapıyoruz.

Konuklarınızın masalarını kına konseptinize uygun renklerde düzenlemekle başlıyoruz. Masa ve sandalyelerinizde yakaladığımız uyumu dekorlar ve aksesuarlar ile de tamamlıyoruz. Sıra kına töreninin gerçekleştirileceği kına köşesine geldiğinde gelinlerimiz için sultanlara layık bir kına tahtı ve cibinliği ile düzenlemelere başlıyoruz. Kına minderlerini nedimeleriniz için yerlerine yerleştiriyoruz ve kına sehpasınız da tören için uygun olacak şekilde konumlandırıyoruz.

Tabii ki sağladığımız hizmetlerden fazlasını isteyen çiftlerimiz için çözüm ortaklarımızdan yardım alarak kına malzemeler ve aksesuarlarını tamamlamalarına da yardımcı oluyoruz. Bu durumda farklı konseptler için de alternatifler üretme şansımız oluyor. Sizin hayalinizdeki bir saray kınası, prenses kınası ya da farklı etnik kültürlerin esintileri olan düzenlemeler ise bu konuda da sınırlandırma yapmadan isteklerinizi gerçekleştirme şansı buluyoruz.

Müzisyenlerimizin de geceye katılmaları ile geleneksel kına gecesi müzikleri ya da sizin tarzınızda oluşturulmuş bir repertuarla birlikte gecenizi başlatıyor. Konuklarınız için hazırlanan menüler ile de gecenizi tam bir ziyafete dönüşüyoruz.

Üstelik salonlarımızda her organizasyonunuzu Çankaya Düğün Salonu garantisi ile düzenliyoruz. Sunduğumuz hizmetler ise her organizasyon türü için farklılık gösteriyor. Mesela düğün, davet ve resepsiyonlarınız için yemekli ve yemeksiz düğün paketleri sunuyoruz. Kına gecesi organizasyonlarınız için de genellikle ikram menüleri hazırlıyoruz çiftlerimiz ve konukları için! Elbette bu konuda bir kısıtlama yapmıyor arzu ettiğiniz menüleri hazırlıyoruz.

Siz de avantajlı paketlerimizden yararlanarak davet ve organizasyonlarınızı gerçekleştirmek isterseniz formu doldurarak Çankaya Düğün Salonu Eskişehir’de Odunpazarı adresinde bizimle görüşme düzenleme imkânı elde edebilirsiniz!

İletişim

Fatih Doğu

  • Adres: Çankaya Mahallesi Hazar Sokak No: 6 / Eskişehir

Çankaya Düğün Salonu Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!