Büyük Otel

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

200-300

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Alpu, Eskişehir

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 30-50 TL
  • Kapasite 200-300
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına müziği, Kına süslemesi, Kına töreni

Hakkında

Yarım asırdan fazla sürelik tecrübemiz ile konuklarımızı Büyük Otel Eskişehir’de ağırlıyoruz. Konuklarımıza şehrin içindeki huzuru vaat ediyoruz. Restaurantımızda özel tarifler ile hazırlanan yemeklerinizi yerken Porsuk Çayı ve Eskişehir manzarası ile huzurlu saatler geçirmenizi sağlıyoruz. Profesyonel ekibimiz ile hijyen koşullarına özen göstererek ve güler yüzle hizmet sağlıyoruz.

Kendinizi evinizde hissedeceğiniz konaklamalar için otelimiz bünyesinde 92 oda bulunuyor. Bu odalar ise 29 adet standart oda, 1 adet suit oda, 1 adet engelli konuklarımız için düzenlenmiş oda ve tek kişilik, çift kişilik hatta 3 kişilik odalarımız da bulunuyor. Bütün odalarımız konforunuz için özel tasarlanıyor ve şık bir şekilde dekore ediliyor. Ayrıca konaklama süresince bütün ihtiyaçlarınız için uygun olacak şekilde tasarlanıyor.

Ayrıca Büyük Otel bünyesinde bulunan salonlarımızda her türlü eğlenceli etkinlik ve kurumsal faaliyeti gerçekleştirebiliyoruz. Çiftlerimizin hayallerini gerçekleştirebilecekleri düğün, nişan, nikah, kına gecesi ve bekarlığa veda organizasyonlarını düzenliyoruz. Hatta toplantı salonumuzda seminerler ve eğitimler gerçekleştirebiliyorsunuz. Toplantı odamız 100 kişi kapasiteli olup büyük salonumuz 250 kişiye kadar resepsiyonlarınız için uygun olabiliyor.

Üstelik aile yemekleri nikah sonrası yemek organizasyonları da gerçekleştirebileceğiniz alanlar bulunuyor otelimizde. A lacarte hizmet sunan restaurantımızda Türk ve dünya mutfağından tatlardan konuklarınız için bir menü oluşturabilirsiniz. Biz de çiftlerimizin istekleri doğrultusunda sunumlarımızı gerçekleştirebiliriz.

Sıra kına organizasyonlarına geldiğinde ise:

Kına gecesi organizasyonlarınızı eğlenceli bir ortamda gerçekleştirebilmek için orkestramız gece boyunca geleneksel kına müzikleri ile geceye eşlik edebiliyorlar. Farklı tarzlarda kına organizasyonları da düzenleyebiliyoruz. Mesela kız arkadaşlarınız ile bekarlığa veda eğlencesi de yapabilirsiniz ya da kına ve düğün birlikte gerçekleştirerek farklı bir kına gecesi paketi de sağlayabiliriz.

Özetle Büyük Otel olarak hayallerinizi gerçekleştirmek için bütün organizasyonlarınızı gerçekleştirebiliyoruz. Siz de bizimle birlikte hayallerinizi gerçekleştirmek isterseniz formu doldurarak banket birimimiz ile iletişime geçebilirsiniz…

İletişim

Mehmet Bey

  • Adres: Sivrihisar 1 Cad. No:36/A Eskişehir

Büyük Otel Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!