Balat Ocakbaşı

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

50-100

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Tepebaşı, Eskişehir

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 30-50 TL
  • Kapasite 50-100
  • Aksesuar kiralama var mı?: Hayır

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına müziği, Zenne / oryantal, Davul show

Hakkında

Ahşap ağırlıklı dekore edilmiş Balat Ocakbaşı Eskişehir’e hoş geldiniz. Profesyonel bir ekiple birlikte grup yemekleri, nikah sonrası kutlamaları, yorgunluğunu atmak ve bekarlığa veda partisi yapmak isteyenleri mekanımıza bekliyoruz.


Şehir manzaralı mekanımızda, ocak başı hem ocak başı keyfini yaşamak hem de eğlenceli bir bekarlığa veda kutlaması için profesyonel bir hizmet veriyoruz. Oryantal davul şova kadar Balat usulü bir eğlence yaşatıyoruz size. Öncesinde verdiğimiz kararlarla ihtiyaç ve talepleriniz doğrultusunda bir program oluşturuyoruz. Her ayrıntıya bu kısımda yer veriyoruz. Daha sonra kutlama gününüze kadar tüm hazırlıklarımızı gerçekleştiriyor ve her şeyin konuştuğumuz gibi olmasını sağlıyoruz.


Hijyen konusunu çok önemsiyoruz. Çünkü gelen misafirlerimizin yemeklerimizden yerken içinin rahat olması gerekiyor. Servis ekibimizde bu konuda oldukça hassas. Masanızla ilgilenirken hijyen kurallarına yüzde yüz uyuyorlar. Bunun dışında her an yanınızdalar. İhtiyaçlarınızı gidermek, merak ettiklerini sormak için. Böylece rahat ve keyifli bir kutlama geçiriyorsunuz.


Başlangıçlarla başladığınız partinizde ana yemekler geldikten sonra eğlence hızlı bir şekilde devam ediyor. Oryantal, davul şov eşliğinde dans ederken, siz de yerinizde duramayacaksınız. Çünkü lezzetlerimizden aldığınız enerji ve atmosfer sizi oturtmayacak. Etlerimiz günlük olmakla birlikte özenle seçiliyor. Yediğiniz anda ağzınızda dağılan etlerden bahsediyoruz. Üstelik ustalarımızda mezeyi bir sanat olarak görüyor ve her sene değişen lezzetlerle karşınıza çıkıyoruz. Yediğiniz anda çok beğeneceğinize eminiz. Çünkü ustalarımız bu lezzetleri hazırlarken oldukça özenli çalışıyor.


Eğer Balat Ocakbaşı Eskişehir iletişim ve fiyat bilgisini merak ediyorsanız, yandaki fiyat teklifi al butonuna tıklayarak çıkan formu eksiksiz doldurmanız yeterli. Bu sayede telefon ya da mesajla geri dönüş sağlayarak bekarlığa veda kutlamanıza açılan kapıları birlikte aralıyoruz! Eğlenceli, lezzetli ve bol dans etmeli bir organizasyon sunuyoruz!

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: Hoşnudiye Mahallesi, İsmet İnönü 1 Cad. No:139/A

Balat Ocakbaşı Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!