Ayten Usta Restaurant

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

300-400

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Tepebaşı, Eskişehir

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 30-50 TL
  • Kapasite 300-400
  • Aksesuar kiralama var mı?: Hayır

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına müziği, Kına töreni, Kına süslemesi

Hakkında

Emekli bir öğretmen olan Ayten Usta tecrübesini, titizliğini ve insan sağlığına vermiş olduğu önemi birleştirerek Ayten Usta Butik Restaurant’ı açtı. İlk olarak bir aile işletmesi olarak 2006 yılında küçük bir restoran olarak açıldık. Fakat sevildikçe işimize bağlandık ve değişik tatları menümüze ekledik. Daha çok kişiyle lezzetlerimizi paylaşmak isteyince de Ulu Önder Parkı’nda gurme restoranımızı açtık.


Yeşil ve mavinin birleştiği bir noktada yer alarak misafirlerimize aynı zamanda güzel bir manzara da yemek yeme imkânı sunduk. Birçok kültürden lezzeti bir araya getirdik. Selçuklu döneminin halk mutfağına ait tutmaç ve keşkek adıyla geçen iki ayrı lezzeti, Osmanlı’dan tandırı, kardelen tatlısını, Halep’ten Cennet Çamuru’nu, Balıkesir’in Tirit’ini ve daha birçoğunu menümüze ekledik.


Her çeşit organizasyonunuz konusunda hizmet veriyoruz. Kınadan düğüne nişandan sevgililer günü kutlamalarına kadar aklınıza gelebilecek her davet için çalışıyoruz ve tüm bunları bulunduğumuz parkın göl manzarası içerisinde gerçekleştiriyorsunuz. Kına gecesi gibi eğlenceli bir organizasyon için de hem manzara hem de lezzet açısından oldukça tatmin oluyorsunuz.


Restoranımız geniş bir alana sahip olduğundan davetli sayısında sıkıntı yaratmıyoruz. Üstelik otoparkımız da oldukça geniş olduğundan park sorunu da yaşamıyorsunuz. Bu avantajlarla da birlikte güler yüzlü ekibimiz sayesinde istediğiniz bir organizasyon geçiriyorsunuz. Önceden bir araya gelerek menünüze, süslemelerinize karar veriyoruz. Ses sistemi, mekân ve sahne dizaynı gibi konuları konuşuyor, gerekli özeni gösteriyoruz.


İlk günkü heyecanla da yolumuza devam ediyoruz. Bu sebeple davetleriniz problemsiz olmasına oldukça dikkat ediyoruz. Yemek menünüzden organizasyon hizmetine kadar her detayı ele alıyoruz. Eğer siz de bizi tercih eden çiftler gibi bu avantajlardan yararlanmak istiyorsanız yapmanız gereken yandaki fiyat teklifi al butonuna tıklayarak çıkan formu eksiksiz doldurmak kadar basit!

İletişim

Semanur Hanım

  • Adres: Uluönder Parkı Bursa 5. km

Ayten Usta Restaurant Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!