Arslanlı Konak Otel

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

50-100

Kapasite

50-100 TL

Min. Fiyat

Odunpazarı, Eskişehir

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50-100 TL
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 50-80 TL
  • Kapasite 50-100
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Gelin hamamı, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Hakkında

2013 yılından beri bizim tarafından işletilmekte olan Arslanlı Konak Otel Eskişehir’de hizmet veriyor. Organizasyonlarınızı gerçekleştirebileceğiniz mekânımız adını kapının girişinde bulunan aslanlardan alıyor…
Organizasyonlarınızı yöneten organizasyon sorumlumuz, lezzetli yemeklerinizi yapan, hazırlayan ve her aşamada hijyen koşullarını en ön planda tutan mutfak personelimiz, güler yüzle sunumlar gerçekleştirerek sofralarınızı şenlendiren hizmet personelimizden oluşan tüm ekibimiz her aşamada profesyonel hizmet sunuyor.
Arslanlı Konak Otel olarak memnuniyet açısından hiçbir dayatmada bulunmamaya özen gösteriyoruz. Ayrıca maddi açıdan da çiftlerimizi yormamak adına sınırlama ya da zorunlu menü çeşitleri oluşturmadan yemekli veya yemeksiz seçenekler sunuyoruz.
Seçenek demişken tarihi bir mekân olan konağımızı düzenlerken beyaz masa ve sandalyeler tercih ederek sadeliği koruyoruz. Böylece hem tarihi mekânın konseptine uygun hem de arzu ettiğiniz konsept çeşitlerine kolaylıkla uyum sağlayacak bir ortam oluşturuyoruz.
Bakın tarihi mekânda kına gecesi imkânı sunan mekânımız başka ne imkânlar da sağlıyor…
Kına gecesi demek aslında zaten tarih demek, dolayısıyla Türk kültürü ve ananeleri demek. Yıllar içerisinde sürekli değişikliklere uğrasa da genel hatları ile ritüellerini koruyan kına gecesi geleneğinin belki de en şenlikli kısmı olan gelin hamamını otelimizde bulunan Türk Hamamında gerçekleştirebilirsiniz.
Günümüz geleneklerinden olan nedime gecesi de diyebileceğimiz bekarlığa veda gecesi gerçekleştirme imkânınız da olabilir. Hatta belki de sabah gelin hamamı ile başlayarak geceyi bekarlığa veda ile sonlandırabilirsiniz. Tabii ki bunlar bizim aklımıza gelenler. Siz sade bir kına gecesi tercih edebilir, ya da aklınızdaki diğer konseptleri de değerlendirebilirsiniz.
Bizim sınırlarımızda kalmak istemez ve sağlayabildiğimiz süslemeler, dekorasyonlar ve seçeneklerimizden fazlasını talep ederseniz; organizasyon firması, müzik grubu gibi alternatifler ile de anlaşmalar sağlayabilirsiniz. Bu konuda da yardımımızı istediğiniz takdirde anlaşmalı firmalarımız ile iletişim kurmanıza aracı olabiliriz.
Tek sınırlamamız ise 22.45’te müziğimizin sona ermesi. Eğer siz de Arslanlı Konak Otel’de tarihin içinde tarihi yaşamak isterseniz; yapmanız gereken formu doldurarak bizim ile iletişime geçmek ve fiyat teklifleri almak!

  • Adres: Paşa Mah. Kemal Zeytinoglu Caddesi No:35

Arslanlı Konak Otel Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!