Abacı Konak Otel

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

200-300

Kapasite

50-100 TL

Min. Fiyat

Odunpazarı, Eskişehir

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50-100 TL
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 50-80 TL
  • Kapasite 200-300
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına müziği, Kına süslemesi

Hakkında

En eski geleneklerimizden bir tanesi olan kına gecesi organizasyonlarınızı bütün ritüelleriyle gerçekleştirmek ister misiniz?

Abacı Konak Otel kına gecelerinize tarihin izlerini taşımaya hazırlanıyor! Bilinen tarihi 1900’lü yılların başında Yunanlılar tarafından yakılmasıyla başlayan konakların bulunduğu bir davet alanına davet ediyoruz konuklarınızı. 11 farklı konaktan oluşan bu eşsiz Bağdağdi mimarisinde siz de kendinizi Osmanlı Kraliçeleri gibi hissedeceksiniz. Üstelik profesyonel ekibimiz ve organizasyon sorumlumuz bunun için gece boyunca durmaksızın çalışacak! Çünkü ilk önceliğimiz sizin mutluluğunuz ve hayallerinize kavuşmanız… Dilerseniz sunduğumuz hizmetlerden de bahsedelim:

Öncelikle isteklerinizi en ince ayrıntısına kadar dinleyen ve davetlerinizde organizasyon yönetiminden sorumlu olan ekip arkadaşımızla tanışıyorsunuz. Karşılıklı görüşmeler sonucunda belirlenen konsepte uygun olacak hazırlıklar ve süslemeler için harekete geçiyoruz. Açık ve kapalı alanlarımızdan istediğinizi seçtiğinizde davetli sayınıza göre masa düzeni oluşturuyoruz.

Hazırlıklar bittiğinde kına salonunuzda; kına köşeniz, konuklarınızın masaları, hatıra köşeleri ve fotoğraf çekim alanları yer alıyor. Çiçekli sütun süslemeler, taklar ve kına tahtı gibi özel alanları tercihinize göre tasarlıyoruz. Davet alanına adım attığınızda adeta büyüleneceksiniz…

Siz nedimelerinizle gelin odanızda son hazırlıklarınızı tamamlarken biz de konuklarınızı ağırlamaya başlayacağız! Benzersiz geceniz; karşılama töreni, ikram sunumu, enstrümantal müzik eşliğinde menülerin servisi, ilk dans için dans pistine çıkışınız ve kına merasimiyle devam ediyor… Abacı Konak Otel ekibinin yönetiminde eksiksiz bir şekilde gerçekleşen geceniz kına ritüellerinin tümü tamamlandıktan sonra eğlenceye dönüşüyor!

Gecenin sonunda otelimizde konaklamaya ne dersiniz? Abacı Konak Otel bünyesinde yer alan 70 adet odamızdan istediklerinizin rezervasyonunu yaptırabilirsiniz.

Üstelik sunduğumuz benzer hizmetlerle; söz, nişan, düğün ve nikâh sonrası yemek davetlerinizi de tasarlayabiliriz. Yemekli butik organizasyonlar için Avlu Restaurant ve Cumba Restaurant’ı denemenizi tavsiye ederiz.

İletişime geçerek Abacı Konak Otel fiyatları ve hizmetleri hakkında detaylı bilgi de alabilirsiniz. Yapmanız gereken sayfanın üst kısmında yer alan bilgileri kullanmak veya formu doldurmak.

İletişim

Tuğçe Çal-Hasret Demir

  • Adres: Akarbaşı Mah. Türkmen Hoca Sok. No: 29 Odunpazarı/ Eskişehir

Abacı Konak Otel Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!