Uzunköprü Öğretmenevi

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

Hayır

Aksesuar Kiralama

400-500 kişi

Kapasite

10-30 TL

Min. Paket Fiyatı (Hafta sonu)

Uzunköprü, Edirne

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, tercihlerine ve bütçene uygun 5 kına mekanından ücretsiz fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 10-30 TL
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 400-500
  • Aksesuar kiralama var mı?: Hayır

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına süslemesi, Kına müziği

Önerilen Firmalar

Hotel Şimşek
50

Merkez

Hotel Şimşek

Yıllardır profesyonel otelcilik anlayışı ile Hotel Şimşek Edirne’de konukla...

Nova City Park
14

Merkez

Nova City Park

Size özel avantajlar ile eşsiz geceler düzenlemek ve şehrin ortasında ama ş...

Çatı Cafe & Pub 
12

Enez

Çatı Cafe & Pub 

Geleneksel kına gecesi mi yoksa bekarlığa veda mı? Biz şömine başında can...

Hakkında

Yaz ve bahar aylarında düzenleyeceğiniz kına gecesi organizasyonlarınız için Edirne Uzunköprü Öğretmenevi bahçesinde sizleri bekliyoruz…


Yemekli ve yemeksiz davetlerinizi düzenliyoruz. Üstelik davetlerinize şehir dışından katılan konuklarınız için otel arayışınıza da son veriyoruz. Tesisimiz bünyesinde bulunan otelimizde; 2 süit odamız ve 13 standart odamızda toplam 28 yatak kapasitesi ile konuklarınızı da ağırlayabiliyoruz. Avantajlı kına paketlerimiz sayesinde de hem yüksek kalitede hizmet sunuyor hem de her bütçeye uygun alternatifler sunuyoruz.


Bahçemizde ekibimiz ve organizasyon sorumlumuz ile birlikte hazırlıklara başlıyoruz. Detaylı bir çalışma ve planlama ile de her detayı sizin için tasarlıyoruz. Davetlileriniz için masalarımızı süslüyoruz ve adeta ziyafet masalara dönüştürüyoruz. Sade bir şıklık tercih ediyoruz beyaz renklerde süslemeler yapıyoruz. Ayrıca kına konseptinize uygun renklendirmeler ile de sandalyelerinizin giydirmelerini yapıyor ve aksesuar tercihlerimiz ile de zarif bir düzen oluşturuyoruz.


Kına köşesi tasarlamak ya da farklı konseptler ile düzenlemeler yapmak isteyen çiftlerimizin çözüm ortakları ile ortak bir çalışma yürütebiliyoruz. Organizasyon firmalarınız ile anlaşmalarınızda da yanınızda olabiliyor, hatta konsept tercihleriniz için bahçemize uygun olanlar hakkında fikir de verebiliyoruz. Geleneksel konseptler dışında prenses, Hint ve Roman konseptleri de aklınızda bulunsun…


Geceniz için davet menüleri de oluşturabiliyoruz. İkram menüleri veya yemekli menüler için farklı kına paketlerimizi inceleme şansınız olduğu gibi küçük dokunuşlar ile farklı tercihler de yapabilirsiniz. Kına organizasyonlarında genellikle ikram menüleri tercih ediliyor. Düğün ve kına gecesi bir arada tasarlamak isteyen çiftlerimiz için ise yemekli paketlerimiz daha avantajlı olabilir.


Eğer siz de Uzunköprü Öğretmenevi iletişimini sağlayarak fiyat teklifleri almak ve kına paketleri hakkında detaylı bilgi almak isterseniz biz buradayız! Yapmanız gereken sayfa üzerindeki ücretsiz teklif butonuna tıklayarak iletişim formunu doldurmak…

İletişim

Bülent Girgin

  • Adres: Muradiye Mah. Kenan Evren Cad. No: 41 Uzunköprü/ Edirne

Uzunköprü Öğretmenevi Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.