Hotel Şimşek

0850 241 1791

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

30-50 TL

Min. Paket Fiyatı (Hafta sonu)

Kına müziği

Hizmet İçeriği

Merkez, Edirne

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, tercihlerine ve bütçene uygun 5 kına mekanından ücretsiz fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 30-50 TL
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 30-50 TL
  • Kapasite 400-500
  • Aksesuar kiralama var mı?: Hayır

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına töreni

Önerilen Firmalar

Hanedan Restaurant
12

Enez

Hanedan Restaurant

Tarihi dokusu ile farklı asırlara tanıklık eden Tunca Nehri’nin kıyısında b...

Konak Düğün Salonu
7

Merkez

Konak Düğün Salonu

Kına merasimleriniz için Konak Düğün Salonu Edirne’de faaliyet gösteriyor! ...

Lalezar Restaurant
21

Merkez

Lalezar Restaurant

1966 yılından bu yana 1000’den fazla organizasyon ve sayamadığımız kadar ço...

Hakkında

Yıllardır profesyonel otelcilik anlayışı ile Hotel Şimşek Edirne’de konuklarını ağırlıyor. Üstelik personelleri turizm alanında eğitim almış ve alanında uzman kişilerden oluşuyor. Hijyen ve sağlık koşullarından ödün vermeden sunduğu hizmetlerde mükemmelliği hedefleyerek çalışıyor, her konuğunu gülen yüzlerle hatırlıyor…


Hotel Şimşek konaklama hizmetleri için 120 yatak kapasitesi ile hizmet sağlıyor. Toplantı, iş yemekleri, seminer ve eğitimler için kurumsal firmaları 200 kişilik toplantı odasında ağırlayabiliyor. Otel bünyesinde bulunan restaurantında ise Türk ve dünya mutfağından seçmeler hazırlıyor. Menülerini konaklama misafirleri dışında otelde organizasyonlar düzenleyen konukları için de sunumlar gerçekleştiriyor.


Organizasyon demişken; Hotel Şimşek çiftlerine özel günlerinde eşsiz geceler de vaat ediyor. Nasıl mı?


Nikah sonrası yemek, nişan, düğün, kına gecesi ve bekarlığa veda partisi tasarlıyoruz. Organizasyon sorumlumuz gece boyunca çiftimize destek olarak eksiksiz bir gece geçirmelerini sağlıyor. Kına konseptinize göre süslemelerinizi de gerçekleştiriyoruz. Siz de geleneksel kına gecesinden başka, prenses, Hint, Roman veya modern tarzda kına gecesi konseptleri tercih edebilirsiniz.


Konuklarınızın masalarından karşılama masasına kadar salonumuzun veya bahçemizin her köşesi sizin istekleriniz ile tasarlanıyor. Hayatınız boyunca unutmayacağınız bu özel gecelerde her şeyin hayallerinizdeki gibi olmasını sağlıyoruz. Bunun için çözüm ortaklarımızdan fotoğrafçı ekibi de sağlayabiliyoruz. Böylece her anınız yüksek kalitede çekimler ile ölümsüzleşiyor.


Ekstra hizmetler talep eden çiftlerimiz için pek çok çözüm ortağımız ile iletişim sağlamaları için aracı da olabiliriz kendi anlaşmış olduğunuz organizasyon firmaları ile de düzenlemeler yapmayı tercih edebilirsiniz.


Orkestramız geleneksel kına müzikleri, modern veya çiftimizin tarzına uygun müzikler ile gecenizi renklendirerek kesintisiz eğlence de sağlıyor.


Eğer siz de Hotel Şimşek ile bir gece tasarlamak isterseniz, formu doldurarak banket birimimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Hatta fiyat teklifler de alabilirsiniz!

İletişim

Ebru Oter

  • Telefon: 0850 241 1791

  • Adres: Trakya Üni. Tıp Fakültesi Karşısı

Hotel Şimşek Yol Haritası


Yorumunu merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.