Buzhane Davet Bahçesi

0850 241 1791

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

50-80 TL

Min. Paket Fiyatı (Hafta sonu)

Bindallı / Kaftan

Hizmet İçeriği

Merkez, Edirne

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, tercihlerine ve bütçene uygun 5 kına mekanından ücretsiz fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50-80 TL
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 50-80 TL
  • Kapasite 750-1.000
  • Aksesuar kiralama var mı?: Evet

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Hint kınası, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına ekibi, Davul show, Kına mumu, Kına tepsisi, Dilek feneri, Kına müziği, Kına töreni

Önerilen Firmalar

FLY Pub
5

Merkez

FLY Pub

1997 yılından beri eğlencenin adresi olan Fly Pub en özel geceleriniz ve or...

Bahçeli Restaurant
9

Keşan

Bahçeli Restaurant

Yıllardır organizasyonlarınızı düzenlemeyi tercih ettiğiniz Bahçeli Restaur...

Fesleğen Kır Bahçesi
21

Merkez

Fesleğen Kır Bahçesi

Her çifti için özel konseptler hazırlayan Fesleğen Kır Bahçesi Edirne'de Sa...

Hakkında

Kına ve bekârlığa veda partinizi tarzınızı anlatan konseptlerle kutlamak istiyorsanız doğru adrestesiniz.


Buzhane Davet Bahçesi Edirne olarak kaliteli hizmet anlayışımızla birlikte 2016 yılından bu yana misafirlerimize farklı bir eğlence deneyimi yaşatıyoruz. Değişen düğün, nişan ve kına trendlerini yakından takip ediyor, farkındalık yaratan organizasyonlar gerçekleştirerek çiftlerin beklentilerini en iyi şekilde karşılıyoruz.


Davet alanlarımızdan ve hizmet detaylarımızdan bahsedecek olursak;


Doğa ile iç içe olabileceğiniz 6 dönü lük arazi üzerine kurulmuş hem açık hem de kapalı alana sahip olan bir işletmeyiz. Bahçemizde 1000 kişilik kapasiteli kır düğünü organizasyonları gerçekleştiriyoruz. Kapalı alanımızın kapasitesi de oldukça fazladır ve yılın 12 ayı hizmet vererek çiftlerin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılıyoruz.
Hayallerinizi kısıtlamanıza izin vermiyor her konsepti uygulayabiliyoruz. Kına ve bekârlığa veda patilerine özel olarak bindallı ve kaftanınıza uygun renkte taht kurulumu yapıyoruz. Anlaşmalı olduğumuz organizasyon firmalarından dekor ve aksesuar temin ediyor, Osmanlı, modern ve hint konsepti gibi seçenekler sunuyoruz.
Kına gecesi ve bekarlığa veda partileri arkadaşlarınız ve sevdiklerinizle geçirebileceğiniz en güzel eğlencelerden olup daha eğlenceli bir kutlama gerçekleştirmek istiyorsanız, kına ekibimizin sergilediği koreografiler eşliğinde eğlencenizi ikiye katlayabilirsiniz.
Davet alanımızın, masa ve sandalye süslemelerinde de renk alternatiflerimiz mevcuttur. Davetlilerin katılım durumuna uygun olarak davet alanımızda oturma düzeni oluşturuyor, istediğiniz renk süslemelerle davet alanımızı hazırlıyoruz.
Yemekli bir organizasyon geçirmek istiyorsanız anlaşmalı olduğumuz catering firmalarıyla birlikte size özel istediğiniz içerikte menüler hazırlıyoruz. Organizasyon öncesi menü tadımı yaparak lezzetleri test etme imkânı da tanıyoruz.


Buzhane Davet Bahçesi olarak faaliyete başladıktan kısa bir süre sonra çiftler tarafından tercih edilen Edirne kına gecesi mekânlarından biri olma özelliği kazandık. Siz de bizim ev sahipliğimizde özel günlerinizi kutlamak istiyorsanız sayfa üzerinden bizimle iletişime geçin.

İletişim

Yetkili Kişi

  • Telefon: 0850 241 1791

  • Adres: Karaağaç Mahallesi, Buzhane Caddesi No:2 EdirneYorumunu merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.