Şato Park

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

300-400

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Bağlar, Diyarbakır

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 30-50 TL
  • Kapasite 300-400
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına müziği

Hakkında

Diyarbakır’dayız. Kısa zamanda başardığımız tüm işlerde, hedefimiz hep çıtayı yükseltmek oldu. Öyle ki çoğu kez herkesin mutlu olduğu, memnun ayrıldığı organizasyonlarda dahi biz kendimizi mükemmele giden yolda hep eleştirdik ve eleştirmeye de devam ediyoruz. Siz de bizim gibi mükemmeliyetçi bir bakış açısıyla kına gecenizi planlamak istiyorsanız doğru yerdesiniz.

Şimdi düşünün bütün salon karanlık. Birden loş bir ışık size doğru vuruyor ve siz özenle süslediğimiz basamaklardan konuklarınızın yanına iniyorsunuz. Kendinizi çok iyi hissetiniz değil mi? Biz Şato Park Diyarbakır olarak hayallerinizdeki kına gecesini gerçeğe dönüştürmek için çalışıyor ve çiftlerimizi bu özel gününüzü geçirmek üzere salonumuza davet ediyoruz.

Peki kına geceniz hangi hizmetleri veriyoruz?

Öncelikle salonumuzda masalarımızı kişi sayınıza göre yerleştiriyoruz. Sadeliğin ve masumiyetin rengi olan beyaz renk masa örtülerimizi kına gecenize en uygun renk olan kırmızı renk süslemelerimizle tamamlıyoruz. Konuklarınızın oturma düzeninizi nasıl isterseniz o şekilde düzenleyebiliyoruz. Kalabalık aileler için masalarımızı birleştirebiliriz.
Kaliteli ışık-ses sistemiyle donatılmış mekânımızda; geniş ve her noktadan görülebilir bir sahne platformuna yer veriyoruz. Üstelik isteğiniz dahilinde canlı müzik hizmeti de sağlanabiliyoruz. Kına gecesinin olmazsa olmaz müzikleriyle bazen hüzünlenecek bazen ise eğlencenin doruklarına çıkacaksınız.

Kına gecenizden önce rahatça son hazırlıklarınızı yapıp size sunduğumuz küçük ikramları atıştırarak heyecanınızı yatıştıracağınız gelin odamızı hazırda bulunduruyoruz.
Mekanımızda Diyarbakır kına gecesi adetlerini yerine getirin diye size özel bindallı, hint kınası, kına mumu, kına tepsisi, semazen, davul şov, kına ekibi gibi ek hizmetler sunabiliyoruz. Ayrıca kendinizi prensesler gibi hissedeceğiniz kına tahtınız salonun baş köşesinde sizi bekliyor olacak.
Biz Şato Park Düğün Salonu olarak kalabalık davetleriniz için 750 kişiliğe kadar çıkabilen kapasitemizle hizmet veriyoruz. Her türlü isteğinize rahatlıkla ulaşabileceğiniz tesisimizde ihtiyacınıza göre organizasyonlar düzenliyoruz.

Siz de tüm bu hizmetlerden yararlanmak; daha fazla bilgiye sahip olmak ve Şato Park Düğün Salonu fiyatlarını öğrenmek için formu doldurup bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

Yetkili Kisi

  • Adres: Şanlıurfa Yolu Üzeri Turkcell Plaza Arkası

Şato Park Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!