Salon Viyana

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

500-750

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Bağlar, Diyarbakır

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 500-750
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Davul show, Kına ekibi, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Hakkında

Kına geceniz için en uygun mekân olarak faaliyet gösteriyoruz ve en özel gününüzde ev sahipliği yapmak için gönüllüyüz diyoruz. Dilerseniz biraz kendimizden bahsedelim…
Usal İnşaat tarafından 2009 yılında yapımına başlanan Rönesans tesisleri, Diyarbakır’da en iyi konseptle ve elit bir hizmet anlayışıyla varlığını sürdürmeye devam ediyor. Verdiğimiz hizmeti sürekli geliştirip, yenilikçi bakış açımızla faaliyet gösteriyoruz. Amacımız taklit eden değil taklit edilen olmak.

Peki kına geceniz için hangi hizmetleri veriyoruz?

Farklı tarz ve kapasiteye sahip 3 salonumuzdan biri olan Salon Venedik, tesisimizin aşk şehri olarak biliniyor. 350 Kişi kapasitesine sahip olan bu mekânımız, kına gecesi organizasyonlarınız için size oldukça elverişli bir alan sunuyor. Gondoldan esinlenen iç mimarisiyle fark yaratan salonumuzda farklı konsepte mekân süslemesi yapabiliyoruz.

Salonumuz yüksek kalite aydınlatma sistemine sahiptir. Renkli ışık oyunlarıyla misafirlerinizi şaşırtacak olan mekânımız, en özel anlarınıza değer katmak için tasarlandı. Geniş pist alanımızda canlı müzik ve dj performanslarla sevdiklerinizle birlikte bu özel gününüzün tadını çıkarabilirsiniz.

Geleneksel kına gecelerinin olmazsa olmazı bindallı, kına tepsisi, davul şov gibi hizmetleri isteğiniz dahilinde size sunabiliyoruz. Dışarıdan anlaşacağınız bir organizasyon firması aracılığıyla da farklı konseptlerde kına gecesi düzenleyebilirsiniz. Tercih tamamen size kalmış.

Kına geceniz boyunca yanınızda olup bütün özel anlarınızı ölümsüzleştirmek için çekimlerinizi anlaşmalı fotoğrafçımız yapıyor. Ayrıca kesintisiz video çekimi hizmeti de sağlıyoruz.

Küçük misafirlerimiz için eğlenebilecekleri bir çocuk oyun alanı oluşturduk. Böylelikle anne ve babaların da sıkıntı yaşamadan düğününüzde kaliteli vakit geçirmelerini sağlıyoruz.

Kına dışında düğün, nişan, sünnet, gala yemeği, konferans, mezuniyet, kokteyl gibi organizasyonlarınız da profesyonel ekibimizle hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz.

Sizin ve misafirlerinizin park sorunu yaşamamaları için açık ve kapalı şekilde olan otoparkımızla hizmet veriyoruz. Arabalarıyla gelmeyecek misafirleriniz için de kolay ulaşım olanaklar bulunuyor.

Siz de daha fazla bilgi almak ve Rönesans Düğün Salonu fiyatlarını öğrenmek için formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Diyarbakır'da kına gecesi mekânınız olarak sizi bekliyoruz.

İletişim

Mahmut Usal

  • Adres: Bağcılar Mah. Gıda Toptancılar Sitesi Arkası Amid Cad. No:22

Salon Viyana Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!