Radisson Blu Hotel

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

400-500

Kapasite

50-100 TL

Min. Fiyat

Kayapınar, Diyarbakır

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50-100 TL
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 80-100 TL
  • Kapasite 400-500
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına müziği, Kına süslemesi

Hakkında

Biz Radisson Blu Hotel Diyarbakir Kayapınar/Diyarbakır olarak sizi yeni bir başlangıç yapmak için otelimize davet ediyoruz. Mutlu bir geleceğe evet demeden önce bekarlığınızın son günlerinden doyasıya eğlenebileceğiniz bir ortam sağlıyoruz. Üstün hizmet anlayışımızla sizin memnuniyetiniz için faaliyet gösteriyoruz.

Kına ve bekarlığa veda organizasyonlarınız için hangi hizmetleri verdiğimizi merak ediyorsanız; hemen açıklayalım…

Öncelikle kına gecenizin tarihini belirliyoruz. Davetli listenizi oluşturuyoruz; gelecek konuk sayınıza ve vereceğimiz hizmetlere göre bütçemizi hazırlıyoruz.

Sizi otelimize kına mekânınızı görmeye davet ediyoruz. Tamamen hayallerinizdeki düğünü yaşamanız için mekânımızda beraber düzenlemeler yapıyoruz.

Masalarımızı belirlediğiniz kişi sayısına göre yerleştiriyoruz. Oturma düzenine göre isim kartları oluşturabiliyoruz. Dilediğiniz renk ve biçimde mekân süslemesi yapabiliyoruz. Genellikle kına gecenize yakışacak olan kırmızı renginin hâkim olduğu süslemeler tercih ediyoruz.

Kına gecenizde misafirlerinize vereceğiniz ikramları belirlemek için size menü tadımları yaptırıyoruz. Seçtiğiniz lezzetlerden atıştırmalıklarını büyük bir titizlikle hazırlıyoruz.

Otelimizde kötü sürprize yer yok. Bunun için bütün organizasyonu en küçük ayrıntısına kadar planlayıp kötü ihtimalleri ortadan kaldırmak için çalışıyoruz.

Kın gecenizde çalacak müziklere karar veriyoruz ve bir düzen oluşturuyoruz. İlk dansınızdan başlayarak gece sonunda çalacak müziğe kadar, bütün şarkılarınızın sıralamasına yine beraber karar veriyoruz. Olmazsa olmaz kına müziklerimizle hem duygulanacak hem de eğleneceksiniz.

Kına geceniz için kendinizi prensesler gibi hissedeceğiniz bir köşe hazırlıyoruz. Burada kırmızı tüllerle hazırladığımız kına tahtınızı sizi bekliyor. İsterseniz anlaşacağımız bir organizasyon firması aracılığıyla, kına aksesuarları temin edebiliyoruz. Kına ekibiyle hazırlayacağınız koreografiyle eğlencenin doruklarına çıkarken misafirlerinize güzel bir görsel şov yaşatabilirsiniz.
Anlaşmalı fotoğrafçımız da en özel anlarınızın çekimlerini yapmak için çalışıyor. İsterseniz dış ve iç mekân çekimlerinizi otelimizin bahçesinde gerçekleştirebilirsiniz.

Biz Diyarbakır’da kına gecesi mekanları arasında fark yaratacak hizmetlerimizle sizi bekliyoruz. Siz de daha fazla bilgi edinmek ve Radisson Blu Hotel Diyarbakır fiyatlarını öğrenmek için formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz...

İletişim

Gülseda Köse

  • Adres: Fırat Mah. Urfa Bulvarı. No:170 Kayapınar

Radisson Blu Hotel Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!