Liv Suit Hotel

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

100-200

Kapasite

50-100 TL

Min. Fiyat

Kayapınar, Diyarbakır

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50-100 TL
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 50-80 TL
  • Kapasite 100-200
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına müziği, Kına süslemesi

Hakkında

Bekarlığa veda ettiğiniz bu özel gününüzde kına gecenize ev sahipliği yapmak için sizi bekliyoruz. Hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için yılların verdiği tecrübemizle faaliyet gösteriyoruz. Liv Suit Hotel Diyarbakır nerede diye soracak olursanız şehir merkezinde bulunuyoruz. Kolay ulaşım alternatifleri bulunan ilçemizde konuklarınız kolaylıkla salonumuza ulaşabilir.

200 Kişiye kadar çıkabilen ağırlama kapasitemizle misafirlerimizi konforlu ve rahat bir şekilde ağırlıyoruz. Masalarımızı gelecek misafir sayınıza göre yerleştiriyoruz ve yenilen dekorumuzu görmeye sizi davet ediyoruz. Dekorumuzu beğenmezseniz isteğinize göre mekân giydirmesi yapıyoruz. Konsepte göre masa ve sandalyelerinizi süslüyoruz. Kına geceleriniz için özellikle kırmızı rengini tercih etmenizi tavsiye ederiz.

Profesyonel ekibimiz konuklarınızın isteklerinizi anında yerine getirmek için aralıksız çalışıyor. Sizin memnuniyetinizi, yarınlara güvenle ilerlememizi sağlayan bir köprü olarak görüyoruz. Buna göre kaliteli ve temiz bir hizmet vermek için uğraş veriyoruz.

Kına gecenizde dans müziğinizden başlayıp gece boyunca çalacak olan tüm müziklerin seçimini beraber yapıyoruz. Olmazsa olmaz kına gecesi dans müziklerinden oluşan repertuvarımızla eğlencenin doruklarına çıkarken bir yandan da duygusal müziklerimizle hüzünleneceksiniz. Ayrıca sevdiklerinizle birlikte rahatça dans edebilin diye geniş bir pist alanı bırakıyoruz.

Sizin için özel olarak hazırladığımız kına tahtımızda kendinizi prensesler gibi hissedeceksiniz. Kına tahtınızı bütün misafirlerinizin sizi görebileceği şekilde konumlandırıyoruz. İsterseniz farklı organizasyon firmalarıyla bir ortaklık kurup Diyarbakır kına gecesi adetlerini yerine getirmek için değişik aksesuarlar kiralayabilirsiniz.

Nehir Düğün Salonu olarak yaz ve kış aylarına özel kampanyalar düzenliyoruz. Fiyatlarımızı yaz aylarına ve kış aylarına göre belirliyoruz. Özellikle kış aylarında çok uygun kişi başı fiyatlarımızla kına gecenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Biz tüm özel günlerinizde yanınızda olmak için şimdiden heyecanlanıyoruz. Siz de daha fazla bilgi almak ve Liv Suit Hotel fiyatlarını öğrenmek için formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: Şanlıurfa Bulvarı No: 38/1 Kayapınar / Diyarbakır

Liv Suit Hotel Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!