Ferhat Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

400-500

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Kayapınar, Diyarbakır

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 400-500
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına müziği, Kına süslemesi, Kına töreni

Hakkında

Uzun yıllara dayanan tecrübemizle Ferhat Düğün Salonu Diyarbakır olarak sizlere hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz. Bugüne kadar birçok gelin adayımızın düğün öncesi en mutlu olduğu anlara şahit olduk. Yılların vermiş olduğu tecrübeyle birlikte işimizi ilk gün ki şevkle yapıyor olmanın hevesiyle hizmet veriyoruz. Gelin adayımızın ve konuklarımızın memnuniyetini ön planda tutan hizmet anlayışımıza uygun olarak hareket ediyoruz.


Kına geceniz öncesinde ön görüşme gerçekleştiriyoruz. İstek ve taleplerinizi not alıyoruz. Zevkinizi yansıtan konsepte uygun organizasyonu geçekleştirmek için çalışıyoruz. Geniş kapasitemiz ile herhangi bir kısıtlamaya gitmeden konuklarınızı davet edebilirsiniz.


Davetli sayınıza göre masa ve sandalye düzenlemesi yapıyoruz. Kına gecesi konseptinizin renklerine uygun olarak masa ve sandalye giydiriyoruz. Yine mekanımızın süslemesini de seçmiş olduğunuz renklere uygun olarak yapıyoruz.


Kına gecesi ve bekarlığa veda günlerinizde dışarıdan anlaşacağınız organizasyon firmasıyla davul show, dilek feneri, hint kınası, kına ekibi, kına müziği, kına süslemesi gibi hizmetleri ortaklaşa yapabiliyoruz.


Salonumuzun en görkemli alanı ise pistimiz. Mekanımızın tam orta noktasında yer alan geniş pistimizde gece boyunca gönlünüzce eğlenebilecek, sevdiklerinizle dans edebileceksiniz. Pistimizde kaliteli ve teknolojik ses ekipmanları kullandık. Müziğin keyfini bir başka yaşayacaksınız.


Bütün işlerinizi rahatça halledip, hazırlık yapabileceğiniz size özel hazırladığımız odanızda kına geceniz başlayana kadar dinlenebilirsiniz.


Salonumuza özel hizmet veren fotoğrafçılarımız kına gecenizin hiçbir anını kaçırmadan kesintisiz yayın yapıyor. Konuklarınız isterlerse uygun fiyatlarla çekilen toplu fotoğraflarınızı alıp ömür boyu saklayabiliyor.


Sadece düğün hizmeti vermiyoruz; düğün, doğum günü, açılış ve daha fazlası. Güler yüzlü, işinde uzman ve profesyonel ekibimizle bütün özel günlerinizde size hizmet veriyoruz.


Daha fazla bilgi almak Ferhat Düğün Salonu Kayapınar/Diyarbakır ile iletişime geçmek için ücretsiz teklif al butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

Mahsun Bul

  • Adres: Peyas Mahallesi, 497. Sk., 21070 Kayapınar/DiyarbakırYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!