Ayaz Elegance Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

500-750

Kapasite

50-100 TL

Min. Fiyat

Kayapınar, Diyarbakır

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50-100 TL
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 50-80 TL
  • Kapasite 500-750
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına müziği, Kına süslemesi

Hakkında

Diyarbakır’dayız. Kına geceniz için konforlu salonumuz ve kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışımızla, size hayallerinizdeki kına gecesi konseptini yaşatmaya hazırız. Kına gecenize hazırlık sürecinizde, bütün yükü omuzlarınızdan alıp rahatlamanızı sağlayacak tecrübeli ekibimizle sizi Ayaz Elegance Düğün Salonu Diyarbakır’a davet ediyoruz.

Peki Diyarbakır'da kına gecesi organizasyonunuz için size hangi olanakları sağlıyoruz?

-Öncelikle ferah salonumuzda, 750 kişiyi rahatlıkla konuk edebiliyoruz. Sizinle kına gecenizden önce görüşüp mekânımızın dekorunu kararlaştırıyoruz. Sandalye ve masalarımızı bu dekora uygun olacak şekilde süslüyoruz. Her aşamada sizin fikrinizi alıyor, kötü sürprizlere asla yer vermiyoruz.

-Davetlerinizi yemekli veya yemeksiz şekilde organize ediyoruz. Yemekli davetlerinizde menülerinizi profesyonel mutfağımızda hazırlıyoruz. Tadına doyamayacağınız bu lezzetleri; özel sunum tekniklerimiz ve tecrübeli ekibinizle servis ediyoruz. Kına gecemde yemek olmasın derseniz, sizin için özel olarak hazırladığımız kuru pasta tabağımızı ve meşrubat seçeneklerimizle misafirlerinizi ağırlıyoruz.

-Kına gecenizi son trendlere uydurmak adına organizasyon firmaları aracılığıyla farklı konseptte etkinlikler düzenleyebiliriz. Örneğin kına ekibiyle dans koreografisi hazırlayabilir, arkadaşlarınızla birlikte hint dövmesi yaptırabilirsiniz. Her şeyi sizin zevkinize bırakıyoruz.

-En güzel anlarınızı ölümsüzleştirerek, geleceğe güzel bir anı bırakmanızı sağlayacak anlaşmalı fotoğrafçımız, kına gecenizin çekimlerini üstlenmekten mutluluk duyuyor. Dilerseniz kına gecenizin kesintisiz video çekimini de üstlenebiliyoruz.

-Kaliteli ışık-ses sistemiyle donatılmış mekânımızda; geniş ve her noktadan görülebilir bir sahne platformuna yer veriyoruz. Üstelik isteğiniz dahilinde canlı müzik hizmeti de sağlanabiliyoruz. Kısacası gönlünüzce eğlenebilmeniz için bütün olanaklarımızı önünüze seriyoruz.

-Kına dışında açılış, bayi toplantısı, doğum günü ve düğün gibi organizasyonlarınızda da salonumuzu dilediğiniz konsepte hazırlayabiliyoruz.

Kına geceniz için size sağladığımız olanaklar bunlarla sınırlı değil. Daha fazla bilgi almak ve Ayaz Elegance Düğün Salonu fiyatlarını öğrenmek için hemen formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bu en özel gününüzde size ev sahipliği yapmak için şimdiden sabırsızlanıyoruz...

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: Kayapınar/DiyarbakırYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!