İris Otel

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

400-500

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Merkez, Çanakkale

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 30-50 TL
  • Kapasite 400-500
  • Aksesuar kiralama var mı?: Hayır

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına süslemesi, Kına müziği, Kına takımı, Kına töreni

Hakkında

Otel düğünü gerçekleştirmek isteyen çiftlerin 1990 yılından beri vazgeçilmez adresi olan İris Otel Çanakkale’de faaliyet gösteriyor!

Konaklama misafirleri için otelimiz bünyesinde 95 oda bulunuyor. Bu odalar 92 tanesi standart, 2 suit ve 1 engelli odasından oluşuyor. Üstelik deneyimli ve profesyonel personelimiz sayesinde hijyenik bir ev ortamı sağlanıyor odalarınızın tümünde.

Ayrıca otelimizde konaklayan misafirlerimiz için; konum olarak doğanın tam içinde bulunması sayesinde bir aktivite merkezi de oluyor. Gelibolu Yarımadası Tarihi Milli Parkı ve Şehitlikler ile Assos, Truva ve adalara oldukça yakın olan otelimiz eşsiz bir tatili garantiliyor konuklarına. Hem tarihin kokusunu her yerde hissedebilecek hem de doğanın sundukları ile Kaz Dağlarının eteklerinde bir tatil yapabileceksiniz…

İris Otel in bahçesinde 500 kişiye kadar resepsiyonlarınızı kır düğünü konseptinde gerçekleştirme şansı da elde edebileceksiniz. Kış aylarında ise iç salonumuzda bulunan restaurantımz sayesinde Çanakkale Boğazını izlerken aile yemekleri veya iş toplantıları düzenleme imkânınız da olacak.

Peki ya kına gecesi organizasyonlarımız diyorsanız!

Çiftlerimizin isteği dahilinde otelimizde kına gecesi ve bekarlığa veda partisi de düzenleyebiliyoruz. Gelin hanım bindallısına uygun renklerde bir konsept isterse masa sandalye süslemelerini yapabiliyoruz. Kına ritüelleri sırası ile gerçekleştirilmeye başlandığında geleneksel kına müzikleri de devreye giriyor. Orkestramız veya müzik grubumuz tarafından özenle belirlenmiş repertuarımız kesintisiz bir şekilde geceye eşlik ediyor.

Geleneksellikten sıkılanlar için ise kına ve bekarlığa veda partisi düzenleyebiliyoruz, kına ve düğün organizasyonları aynı gün olsun isteyen çiftlerimiz için de düğün kınası bir alternatif olarak sunulabiliyor.

Modern ve geleneksel tarzı harmanlamak isterseniz İris Otel avantajlarından yararlanmaya devam ederek kına hamamı da gerçekleştirebilirsiniz kız arkadaşlarınız ile birlikte. Türk hamamında başlayacağınız eğlenceyi de özel masajlar ile taçlandırabilirsiniz böylece düğün stresini atarak eşsiz geceniz için hazırlanabilirsiniz…

Siz de İris Otel imkânlarından yaralanmak isterseniz formu doldurarak banket birimimiz ile irtibata geçebilirsiniz…

İletişim

Cem Eraydın

  • Adres: Mola Caddesi No: 68 Güzelyalı Çanakkale / TürkiyeYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!