Hangover Cafe Bar

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

50-100

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Merkez, Çanakkale

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 30-50 TL
  • Kapasite 50-100
  • Aksesuar kiralama var mı?: Hayır

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına müziği, Kına süslemesi

Hakkında

2012 yılının mayıs ayında faaliyete giren Hangover Cafe Bar Çanakkale’de gün geçtikçe gençlerin buluşma noktası haline gelmiştir. Güler yüzlü ve sıcak hizmet sunan profesyonel personeli ile de sempati kazanan cafemiz özel günleriniz için de vazgeçilmez bir adres olmuştur.

Böylece doğum günleriniz, iş sonrası yemekler yiyip günün stresini atacağınız ve arkadaşlarınız ile toplanacağınız bir nokta olmanın da yanında; geleneksel kına gecesi ritüellerinden sıkılanların kına ve bekarlığa veda partileri için de farklı bir alternatif sunuyor.

Gece boyunca lezzetli yemekler aşçımız ve mutfak ekibimiz tarafından özenle hazırlanmış tercihler oluyor. Ayrıca barmenlerimizin hazırladığı birbirinden farklı kokteyller de bekarlığa veda partinizin başlangıcı oluyor.

Farklı bir konsept ve hoş bir dekorasyona sahip mekanımızda kendi kına süslemeleriniz ile de eğlenceli bir hava katabileceğiniz masalarınızı birleştirerek eğlenceli gecenizin süslemelerini de birlikte tamamlayabiliriz. Mesela eğlenceli el kartları, arkadaşlarınıza zarif aksesuar hediyeler ile zengin bir menü de oluşturarak bizim tercihlerimiz dışında gecenizi tasarlayabilirsiniz.

Gece boyunca şarkılar söyleyerek ve hoş sohbetler ederek zaman geçirebilirsiniz. Hangover Cafe Bar’ın size sunduğu oyunlar ve her güne özel kampanyalarla da limitsiz eğlence ile bekarlığa veda partinizi kusursuz bir hale getirerek keyifli bir gece geçirebilirsiniz.

Kendi tarzımızda derlediğimiz hoş müzikler geceye renk katarken, başka yerde tadamayacağınız içkiler ve dinamik atmosferi ile siz de Hangover Cafe Bar’da olmaktan mutlu olacaksınız.

Yoğun stresli günlük yaşantıdan uzaklaşmış olacağınız gece boyunca; size yalnızca eğlence değil zihinsel bir rahatlama sayesinde de yorgunluk atacağınız saatler yaşıyorsunuz.

Modern ve kendi tarzınızı yansıttığınız, kimsenin diretmesi sunucu düzenlemek zorunda kalmadığınız kına gecesi organizasyonlarının yeni hali bekarlığa veda partiniz için Hangover Cafe Bar’da sizi bekliyoruz. Bizimle iletişime geçmek için ise formu doldurmanız yeterli olacaktır…

İletişim

Yetkili Kisi

  • Adres: Cevat Paşa Mahallesi, Gazi Bulvarı 32/A, 17000 Merkez/Çanakkale

Hangover Cafe Bar Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!