Bektaş Düğün Salonları

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

300-400

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Orhangazi, Bursa

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 30-50 TL
  • Kapasite 300-400
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi

Hakkında

Salonumuz her yıl kendini yeniliyor, yeni tasarımıyla beraber sizlere hizmet vermek için bekliyor!
Yıllardır özel günleriniz için Bektaş Düğün Salonu Bursa Osmangazi’de faaliyet gösteriyoruz. Kendimizi düğün sektöründe geliştiriyor, isteklerinizi yerine getiriyoruz. Hayallerinizdeki düğün organizasyonuna ulaşmanız için profesyonel ekibimizle beraber hizmet veriyor, istediğiniz sayıdaki davetliniz ile beraber hizmet veriyoruz. Salonumuz aydınlık ve ferah!İki katı bulunan düğün salonumuzun üst katı asma kattır, bu alanda pistimizi rahatça izleyebilirler misafirleriniz. Alt kata inmenizi sağlayan şık merdivenlerimiz ile şıklığımızı tamamlıyor, gösterişli avizelerimizle beraber uyum sağlaması için mekanımızın altın tonlarında düzenliyoruz.
Duvarlarımız ve kullandığımız süslemeler ile uyumu yakalıyor, eşsiz bir görsellik ortaya koyuyoruz.
Dekorasyonumuza oldukça dikkat ediyor, bir düğün salonunu ortaya çıkaran en önemli özelliğinin detaylarda olduğunu düşünüyoruz.Her mevsim hizmet verebildiğimiz düğün salonumuzda iklimlendirme sistemlerimiz bulunuyor. Yazın serin olmasını sağlarken kışın ise samimi bir ortam sunuyoruz. Mekânımız son teknolojiye sahip donanımlı bir düğün salonudur. Özel profesyonel ses sistemleri ile beraber gecenizin daha iyi olmasını sağlıyor, müziklerimizin daha kalitesi olduğunu düşünüyoruz.Beraber çalıştığımız müzisyenlerimizle beraber istediğiniz düğün giriş şarkınızı çalabiliyor, ilk dansınızı geniş pistimizde edebiliyorsunuz. Profesyonel müzisyenlerimiz en güzel şarkıların mekanımızda yankılanmasını sağlarken birçok ekip üyemiz organizasyonunuzun akışını kontrol ediyor. Organizasyon sorumlumuz liderliğinde koordine ettiğimiz organizasyonlarınızın kusursuz olacağını vaat ediyoruz. Organizasyon sorumlumuz ile beraber hem yemekli hem de yemeksiz olarak organizasyonlarınızı düzenleyebiliyor, akışınızı tasarlayabiliyoruz.

Fotoğraf ve video ekibiyle beraber organizasyonunuzun tüm detaylarını ölümsüzleştirebiliyor, 20 adet aile fotoğrafı hediye ediyor. Düğün gününüze dair hatıralara sahip olmanızı sağlıyoruz.Özel gününü riske atmak istemeyenler için Bektaş Düğün Salonu olarak doğru tercihiz.
En güzel düğün organizasyonunu beraber tasarlamak için ‘ücretsiz fiyat teklifi al’ butonunda sizleri bekliyoruz.

İletişim

İslam Bektaş

Yetkili Kişi

İslam Bektaş

  • Adres: Camikebir Mah. Dervişbey Cad. Bektaş İş Merkezi No:11

Bektaş Düğün Salonları Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!