Yolgiden Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

500-750

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Merkez, Balıkesir

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 500-750
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına müziği

Hakkında

Kına gecelerinizi gerçekleştirebileceğiniz uygun fiyatlı bir düğün salonu arayışı içerisindeyseniz, Balıkesir merkezde faaliyet gösteren Yolgiden Düğün Salonu’na tüm konuklarımızı bekliyoruz. Kına gecesi organizasyonları için çok uygun bir yapıya sahip olduğumuz salonumuzda birçok fırsat ile misafirlerimizi ağırlıyoruz. Kaliteli hizmet anlayışıyla çalıştığımız ve müşteri memnuniyetini esas olarak tüm konuklarımızın isteklerini yerine getirmeye çabaladığımız işletmemizde gece 12’ye kadar kesintisiz hizmet vermekteyiz. “Yolgiden Düğün Salonu nerede?” Diye soracak olursanız, Balıkesir’in merkezinde Muharrem Hasbi Anadolu Lisesi’nin karşısında yer alıyor.


Salonumuzun 2 katlı olduğunu belirtmek isteriz. Salona giriş yaptığınız andan itibaren geniş pistimiz ve balkonumuzu fark edeceksiniz. Girişte sağ ve sol tarafta bulunan masalar, ortadaki geniş dans pistini rahatlıkla görebilecek şekilde yerleştirildi. Pistin üstteki balkondan da rahatlıkla görülebildiğini belirtelim. Masa ve sandalyelerin eşit ve düzenli şekilde yerleştirildiği balkon ile birlikte salonumuzda misafirlerimizi ağırlama sayımız kına geceniz için yeterli olacaktır.


Kına gecesi organizasyonlarınız için masa ve sandalye süslemeleri yapmaktayız. Sizinle organizasyonunuzdan önce iletişime geçtiğimizde, bugün için tarzınızı ve özel konsept talebinizi dinliyor ve buna göre bir hazırlık aşaması geçirdiğimizi söylemek istiyoruz. Yaratıcı fikirleriniz var ise veya aksesuar kiralamak istiyorsanız, bu işi profesyonel olarak yapan organizasyon firmalarıyla anlaşabilir ve salonumuzda kullanabilirsiniz. Bunun dışında özel anlarınızı unutulmaz kılacak bir fotoğrafçı kiralayabilir ve profesyonel fotoğraf makinesiyle birbirinden güzel fotoğraflar ve videolar çektirtebilirsiniz.


Kına geceleriniz dışında düğünler, sünnetler, mezuniyetler, nikah, nişan ve açılışlar gibi özel anlarınızı da salonumuzda gerçekleştirebiliyoruz. 1987’den beri kadar aktif faaliyet gösterdiğimizi ve bugüne kadar sayısız Balıkesir’liye ev sahipliği yaptığımızı söyleyebiliriz. Yolgiden Düğün Salonu fiyatlarının da çok uygun olduğunu, cebinize dost olacağını söylemek istiyoruz.


Bu özel gününüzde bizi tercih etmek için formu doldurmanız yeterli olacaktır.

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: 1. Oruçgazi Mahallesi, Altay Cd., 10020 Balıkesir Merkez/BalıkesirYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!