Yıldız Düğün Salonu

E-posta Gönder

Yıldız Düğün Salonu

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

500-750

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Karesi, Balıkesir

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 500-750
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Davul show, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Hakkında

Balıkesir’de hizmet verdiğimiz Yıldız Düğün Salonu içerisinde bugüne kadar pek çok çifte özel gün ve davetlerini kutlaması için başarıyla ev sahipliği yapıyoruz. Düğün, kına gecesi, nişan, sünnet ve parti gibi etkinliklere uzun yıllardır hizmet veriyoruz. Müşteri memnuniyet odaklı çalışıyor ve her daim en iyi hizmeti sunmaya özen gösteriyoruz. Profesyonel, disiplinli, dinamik ve güler yüzlü bir çalışan kadrosuna sahip olduğumuzu da mutlaka belirtmek isteriz.

Kına geceleri en eski Türk geleneklerinden biri olarak günümüzde varlığını sürdürüyor. Yıllar içerisinde değişen çağlarla birlikte geleneksel motiflerin yanına modern detayların eklendiği kına eğlencelerini siz de Yıldız Düğün Salonu içerisinde yapabilir, sevdiklerinizle eğlenceli saatler geçirebilirsiniz. Kına geceniz için aksesuar kiralama hizmetimiz olduğunu bilmenizi isteriz. Davul şov, volkan gösterisi ve konfetilerle eğlencenize renk katıyoruz. Kına töreninize eşlik eden kına müziğimizle size ve sevdiklerinize eğlenceli zamanlar hediye ediyoruz.

Geniş bir mermer salon içerisinde yüksek tavanların altında bizi tercih eden gelin adaylarımıza güzel ve keyifli bir kına töreni yaşatıyoruz. Misafirleriniz için yuvarlak ve dikdörtgen masaları sandalyelerle çevreleyerek dans pistinin kenarında özel bir oturma alanı oluşturuyoruz. Pembe, mor ve beyaz renk kumaşlarla giydirdiğimiz sandalyelerimizle salon içerisinde şık bir görünüm elde ediyoruz. Spot ve gri küre şeklinde aydınlatmalarımızla hoş bir ambiyans oluşturuyoruz. Sahne ve ses düzenlemesi hizmetini sağlıyor size sorun yaşamayacağınız bir eğlence sunuyoruz. Başarılı müzisyenlerden oluşan orkestramızın geniş müzik arşiviyle sevdiklerinizle bol bol dans edeceğiniz saatler yaşamanızı istiyoruz.

Siz de sunduğumuz hizmetler hakkında daha detaylı bilgi almak ve fiyat tekliflerimizi değerlendirmek için sayfa üzerinde yer alan telefon numarası, mail ve iletişim formu yoluyla Yıldız Düğün Salonu Balıkesir adresimize hiç zorluk çekmeden ulaşabilirsiniz.

İletişim

Gülbahar Hanım

  • Adres: Atatürk Mah. Şehitlikönü Sk. No:4 KaresiYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!