Yeni Bahar Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

Evet

Aksesuar Kiralama

100-200 kişi

Kapasite

10-30 TL

Min. Paket Fiyatı (Hafta sonu)

Karesi, Balıkesir

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, tercihlerine ve bütçene uygun 5 kına mekanından ücretsiz fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 10-30 TL
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 100-200
  • Aksesuar kiralama var mı?: Evet

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına müziği, Bindallı / Kaftan, Hint kınası, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına mumu

Önerilen Firmalar

52 Evler Et Lokantası
11

Karesi

52 Evler Et Lokantası

Kına gecelerinizde, davet ve toplantılarınızda; profesyonel hizmet ekibimiz...

Tuna Plaza
15

Karesi

Tuna Plaza

Kına ve bekarlığa veda gecelerinizi tatlı telaşınızın bütün yükünü tamamen ...

Kadıoğlu Hotel Teras Cafe
10

Merkez

Kadıoğlu Hotel Teras Cafe

Kına ve bekarlığa veda organizasyonlarınıza ev sahipliği yapan Kadıoğlu Hot...

Hakkında

Kına gecesi organizasyonu düzenlemek için bir salon mu arıyorsunuz? Bu salonda aradığınız bütün özelliklerin bizde olduğunu belirtiyor ve organizasyonunuzu gerçekleştirmek için hepinizi Yeni Bahar düğün salonuna bekliyoruz. Yeni Bahar Düğün Salonu Balıkesir’de faaliyetlerini göstermeye devam ediyor. Karesi ilçesinde yer alan ve merkezi bir konumda yer alan işletmemize hem özel araçlarınızla hem de toplu taşıma araçlarıyla ulaşabiliyorsunuz. Kolay ulaşım imkânı ile birçok Balıkesir’linin tercihi olan salonumuzu siz de tercih etmek istemez misiniz?


Balkonlu bir salona sahibiz. Şık ve özenle tasarladığımız iç mekânımızda kullandığımız aksesuarlar ile nezih bir ortam amaçladığımızı söyleyebiliriz. Işıklandırmalarımızda, dekorlarımızda, masa ve sandalyelerimizde kaliteli ürünlerin tercih edildiğini söyleyelim. Geniş pistimizin çevresine düzenli bir şekilde masalarımızı yerleştiriyoruz. Orkestramızın da piste yakın bir yerde konumlandığını göreceksiniz. Balkonumuzda ise masalarımız bulunuyor ve buradan bütün salonu rahat bir şekilde görebiliyorsunuz.


Masa ve sandalyelerin süslenmesi konusunda tamamen sizin görüşlerinizi önemsiyoruz. Hayalinizdeki düğünü gerçekleştirmek için istek ve talepleriniz üzerine iletişime geçiyor ve bunları salonumuzdaki detaylarda uygulamaya çalışıyoruz. Kına gecelerinin birçok konsepti bulunuyor. Bu konseptlerden hangisini isterseniz seçebiliyor ve salonumuzda uygulayabiliyorsunuz. Konseptin tam olarak uygulanabilmesi için bu işi profesyonel olarak yapan organizasyon firmalarıyla anlaşabilirsiniz. Aynı zamanda bindallı, kaftan, kına tepsisi, kına sandığı, kına tahtı, kına takımı gibi birçok seçenek ve aksesuarı da temin edebiliyorsunuz.


Kına gecelerinin olmazsa olmazı müzik en güzel şekilde gecenizi süsleyecek. Kaliteli müzisyenlerimiz tarafından oluşturulan orkestramız gece boyunca sevilen şarkıları sizin için çalacaklar. İstek şarkılarınızı da sizi kırmadan çalan geniş repertuvarlı orkestramız kına müziklerinden yöre müziklerine her müzik türüne hâkimler.


Yeni Bahar Düğün Salonunda son bekar günlerinizde eğlenceli anlar geçirmek isterseniz formu doldurabilir ve bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

Volkan Alpak

  • Adres: Karesi Mahallesi, Ege Mahallesi Yeniyol Caddesi No21/C, 10100 Balıkesir

Yeni Bahar Düğün Salonu Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.