Toros Mekan Kır Bahçesi

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

500-750

Kapasite

50 TL'den az

Min. Paket Fiyatı (Hafta sonu)

Sındırgı, Balıkesir

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 500-750
  • Aksesuar kiralama var mı?: Hayır

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına takımı, Kına süslemesi, Kına mumu, Kına müziği, Kına tepsisi

Önerilen Firmalar

Ve Hotels Ayvalık Sarımsaklı
14

Ayvalık

Ve Hotels Ayvalık Sarımsaklı

Kültürümüzün eşsiz miraslarından biri olan kına geceleri, varlığını sürdürm...

Pidasus Otel
2

Burhaniye

Pidasus Otel

Özel günlerinizden kalacak anlarınızı otelimizin büyülü atmosferi ile unutu...

Kırtay Beach Motel
13

Erdek

Kırtay Beach Motel

Kırtay Beach Motel olarak uzun yıllardır turizm sektöründe faaliyet gösteri...

Hakkında

Toros Mekân Kır Bahçesi olarak hayal ettiğiniz organizasyonların hiç uzak olmadığını söylemek istiyoruz!


Profesyonel ekibimizle beraber gelin adaylarının istediği gibi bir kına gecesi organizasyonu tasarlıyor, davetlileri hayran bırakıyoruz. Yılların verdiği bilgi ve deneyimle beraber unutulmayacak organizasyonlar tasarlıyor, gelin adaylarının isteklerini anlayabiliyoruz. Anlayışlı ve güler yüzlü ekibimizle beraber organizasyonlarınızı gerçekleştiriyor, gelin adaylarının en yakın arkadaşı oluyoruz.


İyi bir iletişim kurmanın kına gecesi organizasyonları gerçekleştirmekte bir numaralı kural olduğunu düşünüyoruz. Çünkü kına gecesi için gelin adaylarının isteklerini gerçekleştirmek ve mekânda yer vermek oldukça önemli. Gelin adaylarının fikirlerini öğrendikten sonra onların gönül rahatlığınca eğlenmesini sağlıyor, geriye kalan tüm detaylarla biz ilgileniyoruz.


Bizi tercih etmek istiyorsanız bu özel günde yazımızı okuyarak hakkımızda bilgi sahibi olabilirsiniz. Yazı bitmeden iletişim kurmak isteyeceğinize eminiz!


İlk olarak gelin adayları için mekanımızda kına gecesi malzemelerini konumlandırıyoruz. Çözüm ortaklarımız ve organizasyon ekibimiz aracılığı ile temin ettiğimiz kına mumu, kına süslemeleri ve kına tahtı istediğiniz konseptte hazırlıyor, mekanımızın en güzel yerinde yerini alıyor. Dilediğiniz tülleri seçebilirsiniz. Mekanımızı renklendirebilir, farklı bir havaya bürünmesini sağlayabiliriz. Kına gecesi organizasyonlarında çok fazla çiçek aranjmanı kullanıyoruz. Ekstra ücretlerle mekanımızın her yerini güzel çiçeklerle süsleyebilir, hayal ettiğiniz geceye ulaşmanızı sağlayabiliriz.


Kına gecesi organizasyonlarınız için geleneksel başta olmak üzere birçok konseptte hizmet veriyoruz. Kına gecesi konseptlerinden en çok tercih edilenler ise şöyle; Hint, Osmanlı, Roman ve prenses konsepti. Hangi konseptimizi tercih etmek istiyorsanız organizasyon ekibimizle beraber yerine getirmekten büyük mutluluk duyacağız. Dilerseniz dışarıdan organizasyon firması getirebilir, farklı konseptleri mekanımıza uyarlayabilirsiniz.


Kına gecesi organizasyonlarınızı Toros Mekân Bistro’da gerçekleştirebilmeniz için var gücümüzle çalışıyoruz. Bizimle iletişim kurmanız çok kolay. Sayfada yer alan fiyat teklifi al butonunda sizleri bekliyoruz.

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: Kurtuluş Mahallesi, Soğütlüdere Cad. Namik Kemal Sokak, 10330 Sındırgı/BalıkesirYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.