Şelale Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

500-750

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Merkez, Balıkesir

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 500-750
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Gelin hamamı, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Hakkında

Mustafa-İsmail Bodur olarak yıllardır Balıkesir’de kapalı düğün salonumuzla hizmet veriyoruz. Düğün salonumuzda hem düğün hem de kına organizasyonları gerçekleştirebiliyoruz.

Peki Balıkesir kına mekânı olarak neden bizi tercih etmelisiniz?

-Balıkesir’in en merkezi yerinde bulunuyoruz. Ulaşımın en kolay olduğu yerdeyiz. Çocuklar için oyun parkının yakınında bulunuyoruz. Araba ile gelecek misafirlerinizin için kocaman bir otopark alanının da yanındayız.
-Düğün salonumuzda hiçbir kolon olmaması, sizin için mükemmel bir artı. Kapalı alanımız ile hem yağmurlu havalardan korunuyorsunuz, eğlenceniz yarıda kalmıyor.
-Yemekli düğün seçeneğimiz ile 18.30-20.00 saatleri arasında hizmet veriyoruz. Böylece kına eğlenceniz yarıda kesilmiyor.
Yemekli seçeneğimizde fiyatlarımız menünün içeriğine göre değişiklik gösteriyor. Eğer menüde kırmızı et tercih ediyorsanız fiyatlarımız ona göre artıyor.
-Kına eğlenceniz için gerekli olan aksesuarların kiralamasını da sağlıyoruz. Hint kınası konsepti, Osmanlı konsepti yapmak isterseniz sizin için organizasyonları tasarlayabiliyoruz.
-Organizasyonun başında kına ekibimiz sizin için hazır bekliyor olacak. Davul Showlarla davetlileriniz eğlenecek, oryantal ve zenne ile eğlenceniz bir üst seviyeye çıkacak.
-Bindallı/Kaftan hizmeti de sağlayabiliyoruz. Eğer kiralama yapmak isterseniz de çözüm ortağımıza sizi yönlendirebiliyoruz.
-Dışarıdan organizasyon firması, müzisyen de getirebilirsiniz. Balıkesir kına ve düğün mekanları içinde istediklerinize en uygun organizasyonları yapmaya çalışıyoruz.
-Sadece kına organizasyonlarınızda değil, kurumsal etkinliklerinizde, mezuniyet törenlerinizde düğünlerinizde yanınızda oluyor, organizasyonlarınızı beraber planlıyoruz.

Kına geceniz için bizi tercih etmeye karar verdiyseniz formu doldurabilir, daha fazla bilgi alabilirsiniz.

İletişim

Aysun Ayna

  • Adres: Bahçelievler Mah. Teknik Lise Caddesi Şelale Pasajı Çarşamba Pazarı yanı

Şelale Düğün Salonu Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!