Saklıhan Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

200-300

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Merkez, Balıkesir

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 200-300
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına müziği

Hakkında

Kına gecelerinizi gerçekleştirmek için bir salon arıyorsunuz, çünkü sıradan bir kına gecesinin dışına çıkmak ve unutulmaz anlar yaşamak istiyorsunuz. Ne istediğinizi ve ne hissettiğinizi iyi anlıyoruz. Bu yüzden size güzel bir teklifimiz var. Saklıhan Düğün Salonu Balıkesir’de kına gecelerinizi unutulmaz kılmak için sabırsızlanıyor.


Balıkesir merkezde faaliyet gösteren salonumuz konuklarımıza kolay ulaşım imkânı sağlıyor. Özel araçlarınız ile gelebileceğiniz gibi toplu taşıma araçlarıyla da ulaşabilirsiniz. Otopark sıkıntısı çekmeyeceğinizi de belirtelim. Bu bizi tercih etmeniz için ilk avantajımız.


Salonumuz iki katlı bir yapıya sahip. Salonumuza girdiğinizde balkonumuzu ve bununla birlikte yüksek tavanımızı fark edeceksiniz. Bu da salonumuzda ferah bir ortamın olmasını sağlıyor. Kına gecenizdeki dizaynı tamamıyla siz belirliyorsunuz. Sizinle organizasyonunuzdan önce iletişime geçiyoruz ve gecenizdeki detayları karşılıklı planlıyoruz. İsteklerinizi gerçekleştirmek için elimizden geleni her şeyi yapıyoruz. Masa ve sandalye süslemelerini belirlediğiniz konsepte göre hazırlıyoruz. Ekstra bir talebiniz ya da yaratıcı fikirleriniz olursa, süsleme işini profesyonel olarak yapan organizasyon firmalarıyla anlaşabilir ve bindallı, kaftan, kına tepsisi, kına müziği, kına, kına takımı, oryantal ve dans ekibi gibi seçenekleri bu firmalardan temin edebiliyorsunuz.


Ekibimiz gece boyunca misafirlerimize güler yüzlü bir hizmet veriyorlar. Organizasyonlarınız boyunca sizinle ilgilenecek ve hiçbir aksaklığın, gecikmenin yaşanmamasını sağlayacaklar.


Salonumuzda kına geceleriniz dışında nikah, nişan, düğün, sünnet, mezuniyet, açılışlar, kurumsal etkinlikler gibi özel anlarınıza da ev sahipliği yapabiliyor. Bu zamana kadar sayısız organizasyon gerçekleştirdiğimizi ve tecrübelerimizi sizin geceniz için de kullanacağımızı söylemek istiyoruz. Deneyimli yönetici kadromuz, genç ve dinamik ekibimizle uyum içinde çalışıyor. Bu da güzel bir organizasyon gerçekleştirmeniz için gerekli olan birçok şeyi beraberinde getiriyor.


Bizi tercih etmek ve kına gecenizi uygun fiyatlarla gerçekleştirmek isterseniz, formu doldurabilirsiniz.

İletişim

Ahmet Bey

  • Adres: Bahçelievler Mahallesi, Tekel Sk., 10050 Balıkesir Merkez/BalıkesirYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!