Saklı Bahçe Kır Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

200-300

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Merkez, Balıkesir

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 200-300
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına müziği, Kına süslemesi, Kına töreni

Hakkında

Uzun yıllardır Saklı Bahçe Kır Düğün Salonu olarak sektörde faaliyet gösteriyoruz. Yılların vermiş olduğu tecrübenin yanı sıra yenilikçi hizmet anlayışımız ve yaptığımız işi sevmemiz hem de profesyonel hizmet kalitemizin getirdiği farklılıkla ortaya çıkıyoruz. Şimdiye kadar hatırı sayılır seviyede organizasyonuna imza attık.

Davetlilerinizi 500 kişilik kır bahçemizde konuk ediyoruz. Organizasyon sorumlumuzla birlikte istek ve beklentilerinizi en iyi şekilde anlayıp, tarzınıza uygun süslemeler yapıyoruz. Masa ve sandalye düzenimizi gelecek misafir sayınıza göre düzenliyoruz.

Salona girişinizi özenle hazırladığımız ışıklı gelin yolumuzdan yapmanızı sağlıyoruz. Üstelik dansınızda sis ve volkan gösterisi sizi bekliyor olacak. Bu görsel şovu konuklarınızın çok beğeneceğinden eminiz. Bahçemizle anlaşmalı fotoğrafçımız en güzel anlarınızın çekimlerini yapmak için kına geceniz boyunca yanınızdan bir dakika bile ayrılmıyor. Fotoğraf çekimleriniz dışında kesintisiz kına gecesi videonuzun kaydını da gerçekleştiriyoruz.

Kına organizasyonlarınızda, son teknolojiyle üretilmiş ışık ve ses sistemi kullanıyoruz. Aynı zamanda fotoğraflarınızdan oluşturacağımız slayt gösterimiz ile konuklarınızla duygusal paylaşımlar yapabilirsiniz. Sizin için özel olarak hazırladığımız kına tahtımızda kendinizi prensesler gibi hissedeceksiniz. İsterseniz dışardan anlaşabileceğiniz organizasyon firmasıyla değişik aksesuar kiralayabilir, gecenizi daha da renkli hale getirebilirsiniz.

Özgürce dans etmeniz için geniş bir pist alanı hazırladık. Sevdiklerinizle birlikte, açık havada en güzel gününüzün tadını doyasıya çıkarabilirsiniz. Kına gecenizde çalmasını istediğiniz parçalardan oluşan listeyi bizimle paylaşmanız yeterli. Orkestramız arzu etmiş olduğunuz parçaları sizin için seslendiriyor olacak.

Hayallerinizdeki kına gecesi konseptini gerçeğe dönüştürmek için var gücümüzle çalışmaya hazırız. Daha fazla bilgi almak ve Saklı Bahçe Kır Düğün Salonu İvrindi ayrıcalıklarından yararlanmak için ücretsiz teklif al butonuna tıklayabilirsiniz. İvrindi’de kına mekânları arasında fark yaratacak olanaklarımızla sizi bekliyoruz. Sadece bir tık uzağınızdayız!

İletişim

İsmail SAKİ

  • Adres: Karşıyaka Mah. Üniversite Yolu, Gönen Merkez, Gönen, BalıkesirYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!