Rüya Kır Bahçesi

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

750-1.000

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Merkez, Balıkesir

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 750-1.000
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına müziği, Kına süslemesi, Kına töreni

Hakkında

Türk geleneklerimizin en güzel uzantısı olan kına gecenizi ferah bahçemizde yapmaya ne dersiniz? Davetlerinizde keyifli zaman geçireceğiniz sıcacık ve samimi mekânımızda, siz değerli çiftlerimizi ve konuklarımızı bekliyoruz. Kına geceniz için doğru bir tercih olan bahçemiz, Gönen’de faaliyet gösteriyor. Ulaşım alternatiflerinin çok olduğu bahçemize, misafirleriniz zaman kaybı olmadan rahatça ulaşabilir.

Kına gecenizi, 750 kişiye kadar çıkabilen açık alanımızda veya kapalı salonumuzda gerçekleştiriyoruz. Mevsim şartlarına göre dilediğiniz yeri seçebilirsiniz. Bahçemizde istediğiniz konsepte mekân giydirme yapabiliyoruz. Konsepte uygun şekilde masa ve sandalyelerimizi süslüyoruz. Gelin yolunuzu da konsepte uygun olacak şekilde süslüyor, bahçemize girişinizde misafirlerinize görsel şov oluşturacak küçük sürprizler hazırlıyoruz.

Organizasyon sorumlumuz kına gecenizden önce sizle görüşüyor ve bütün detayları birlikte planlama şansınız oluyor. Böylelikle size sadece en küçük ayrıntının bile atlanmadığı muhteşem bir gün geçirmek kalıyor. Kaliteli ışık-ses sistemiyle donatılmış mekânımızda; geniş ve her noktadan görülebilir bir sahne platformuna yer veriyoruz. Üstelik isteğiniz dahilinde Balıkesir Gönen Rüya Kır Düğün Salonu farkıyla canlı müzik hizmeti de sağlanabiliyoruz.

Kına gecenize özel anlaştığımız organizasyon firması aracılığıyla size;

Davul şov,
Dilek feneri,
Hint kınası,
Kına ekibi,
Kına müziği,
Bindallı,
Kına tahtı hizmeti sunabiliyoruz.

Yemekli davetleriniz için hazırladığımız lezzetli menüleri misafirlerimize sunuyoruz. Yemek istemezseniz konuklarınızın keyifle atıştırma yapabileceği kuru yemiş, olmazsa olmazı gazlı içecek ve yaş pasta ikramları yapıyoruz.

Kına dışında açılış, düğün, doğum günü, sünnet düğünü ve daha nicesini düzenleyebiliyoruz. Fiyatlandırmalarımızı organizasyon türüne ve faaliyetlerimize göre şekillendiriyoruz. Daha fazla bilgi almak ve uygun fiyat avantajlarıyla kaliteli bir hizmet almak için formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Balıkesir kına mekanları arasında en güzel hizmeti vermek için şimdiden sabırsızlanıyoruz ve evlenecek olan çiftlerimizi bekliyoruz.

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: bandırma caddesi 3.km total benzin istasyonu karşısı Gönen, BalıkesirYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!