Çınar Restaurant

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

100-200

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Merkez, Balıkesir

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 30-50 TL
  • Kapasite 100-200
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına müziği, Kına süslemesi

Hakkında

En özel davetleriniz için Çınar Restaurant Balıkesir’de tam da aradığınız ortamı sunuyor!

Sevdikleriniz ve aileniz ile birlikte bolca eğlenceli bir merasim düzenlemek istiyorsanız bu konuda çalışmalarımızda oluyor. Organizasyon sorumlumuzla beraber yaptığımız görüşmelerde isteklerinizi öğreniyor ve uygun planlamalar yapıyoruz. Planlama yapma sebebimiz ise gecenizi eksiksiz bir şekilde tasarlamak ve yayın akışını aksatmamak.

Kına gecesi organizasyonlarınız için yapılan hazırlıklardan sırası ile bahsetmek isteriz!

-İlk olarak davet alanı belirleniyor. Mevsime göre açık ve kapalı alan seçenekleri değerlendiriliyor.
-Açık alanda düzenlenen bir davette uzun masalar kuruyor ve geniş aile masaları tercih ediliyoruz.
-Salonumuzda ise yuvarlak masaları kullanıyoruz. Beyaz örtüler ile süslediğimiz masalarınızı ve sandalyelerinizi giydirmeler ile sade bir şekilde düzenliyoruz.
-Masalarda küçük detaylar ve farklı aksesuarlar kullanabiliriz. Organizasyon firmalarının da desteği ile şık davet alanlarının tümünü dekore ediyoruz.
-Arzu ederseniz kına köşenizi de konsept çalışmaları ile dizayn edebilirsiniz. Konsept çalışmalarınız için organizasyon firmanız ile anlaşma yapmayı da unutmayın.

Süsleme ve düzenlemelerin ardından sıra davet menülerinin hazırlanmasına geliyor. Menü tadımları yaparak karar verdiğimiz davet menülerinizi günlük olarak hazırlıyoruz. Taze ve lezzetli tatları konuklarınızın beğenisine sunuyoruz. Üstelik hem bütçenize hem de damak tadınıza uygun olacak lezzetleri seçmek için kına paketlerimizden de yararlanabilir, standart davet menülerimizi değerlendirmeye alabilirsiniz.

Bolca eğlence için müzik ziyafeti de sizi bekliyor. Hayallerinizdeki davetlerin tümü için bizi tercih edebilirsiniz. Söz, nişan, kına, düğün ve nikah sonrası yemek organizasyonlarınız için farklı imkânlar sağlıyoruz!

Siz de Çınar Restaurant Balıkesir Paşaalanı’nda davetlerinizi tasarlamak istiyorsanız; sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurabilirsiniz. Formu doldurduktan sonra “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayarak istekleriniz dahilinde fiyat teklifleri de alabileceksiniz!

İletişim

Mehtap Hanım

  • Adres: Paşaalanı Mah. 207. Sok. No: 25 Merkez/Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!