Nil's Garden

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

50-100

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Burhaniye, Balıkesir

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 50-100
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına müziği, Kına süslemesi, Kına töreni

Hakkında

Yemyeşil bir bahçede düğününüz öncesi doyasıya eğlenebileceğiniz bir ortam vaat ediyor ve sizi Nil’s Garden Burhaniye’ye bekliyoruz. Tamamen doğa ile iç içe olan mekanımızda açık havada bu unutulmaz anları yaşamanın ayrıcalığını size yaşatmak istiyoruz. Uzun zamandır sektörde hizmet veriyoruz. Bugüne kadar sayısız kına ve bekarlığa veda gecesi düzenledik. Butik organizasyon düzenlemek isteyenlerin Burhaniye’de ilk tercih ettikleri mekanlar arasındayız.

Şimdi kına ve bekarlığa veda geceleriniz içi hangi hizmetleri sunduğumuzdan bahsedelim.

Geniş ve konforlu ağırlama kapasitemizin olduğu bahçemizde organizasyonlarınızı gerçekleştiriyoruz. Konseptinize uygun olarak mekânımızı balon ve çiçeklerle süslüyoruz. Kırmızı gül ve gül yapraklarıyla süslediğimiz masalarımızı özel bir görünüme kavuşturuyoruz. Otantik bir yapıya sahip mekânımızda ahşap masa ve sandalyeler kullanıyoruz. Renkli ve çiçekli kumaşlarımızla tamamladığımız koltuk minderlerimizle hoş bir görüntü sağlıyoruz. Sandalyelerimizi gelecek konuk sayınıza göre düzenliyoruz. Ayrıca ağaçlara yerleştirdiğimiz aydınlatmalarımızı çok beğeneceğinizi düşünüyoruz.

Sizin için özel olarak hazırladığımız pist alanımızda sevdiklerinizle birlikte eğlenmenin tanıdı özgürce çıkarabileceksiniz. Canlı müzik dışında ilk dansınızdan başlayarak kına gecenizin son dakikasına kadar çalacak bütün şarkıların listesini beraber yapıyoruz. Ayrıca orkestramız, gece boyunca en sevdiğiniz şarkıları sizinle buluşturmak için çalışıyor.

Kına gecenizi son zamanların trendlerine uydurmak için organizasyon firmalarının kiraladığı aksesuarlardan faydalanabilirsiniz. Örneğin kına ekibiyle önceden hazırladığınız dans koreografisiyle görsel bir şov hazırlayabilirsiniz. Hint kınasıyla kız arkadaşlarınıza güzel bir anı armağan edebilirsiniz ya da sizin için süslenmiş kına tahtıyla kendinizi prensesler gibi hissedebilirsiniz. Her şeyi sizin yaratıcığınıza ve zevkinize bırakıyoruz.

Mutlu bir geleceğe gidişin ilk adımı olan kına gecenizde size ev sahipliği yapmak bizim için büyük mutluluk. Fark yaratacak hizmetlerimizden yararlanmak ve size özel tekliflerimizi öğrenmek için ücretsiz, “Teklif Al!” butonuna tıklayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

Onur Ordu

  • Adres: Taylıeli Mahallesi 10700 Burhaniye/Balıkesir

Nil's Garden Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!