Nail Kır Bahçesi

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

400-500

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Bigadiç, Balıkesir

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 400-500
  • Aksesuar kiralama var mı?: Hayır

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına süslemesi, Kına ekibi, Kına takımı, Kına mumu, Kına müziği, Kına tepsisi

Hakkında

Kına gecesi organizasyonları geleneklerimizin en güzel parçası.


Biz Nail Kır Bahçesi Bigadiç olarak bu güzel parçayı sizler için modern hale getiriyoruz. Yıllardır kır bahçemizde düğün organizasyonları düzenledik. Mutluluklarına ortak olduğumuz çiftlerden gelen istekler doğrultusunda kına gecesi organizasyonlarını da mekanımızda gerçekleştirmeye karar verdik.


Birçok gelin adayının düğün öncesinde stresini atmasını ve arkadaşlarıyla beraber keyifli dakikalar geçirmesini sağladık.


Nail Kır Bahçesi olarak hem açık alanımızda hem de kapalı alanımızda kına gecesi organizasyonlarınızı gerçekleştirebiliriz. 100 kişiye kadar hizmet verebilen kapalı alanımız kötü hava koşullarında imdadınıza yetişiyor, sevdiklerinizle beraber unutulmaz organizasyonlar geçirmenizi sağlıyoruz.


Yazın en güzel zamanlarında tercih edebileceğiniz kır bahçemizde dilediğiniz gibi bir organizasyon gerçekleştirebilecek, hayal ettiğiniz düğün organizasyonunu tasarlayabileceğiz. Açık alanımız oldukça geniş dilerseniz 300 kişilik bir organizasyon gerçekleştirebilir, dilerseniz 700 davetlinizle beraber özel gününüze şahitlik edebiliriz. Organizasyon sorumlumuz ile iletişime geçerek kapasite bilginizi bizimle paylaşabilirsiniz. Biz de bu doğrultuda organizasyon ekibimizle beraber oturma planını ayarlayabiliriz.


Gecenizde dışarıdan organizasyon firmasıyla anlaşarak kına gecesi için gerekli olan malzemelerin teminini sağlayabilirsiniz. Dilerseniz biz de çözüm ortaklarımız aracılığı ile istediğiniz detaylara yer verebiliriz mekanımızın dekorasyonunda. Dilediğiniz renkleri ve çiçekleri bizimle paylaşırsanız gelin tahtınızın üzerinde konumlandırabilir, kına mekanımıza giriş yapacağınız yolunuzu da süsleyebiliriz.


Sevdiklerinizle beraber unutulmaz düğün organizasyonları vaat ediyoruz. Müzisyenlerimiz eşliğinde canlı müzik hizmeti de sunuyoruz. Gecenizin unutulmaz olması için eğlenceli vakitler geçirmeli davetlileriniz. Bu yüzden müzisyenlerimizle beraber gecenizde en eğlenceli şarkılara yer veriyoruz. Pistimizin dolup taşmasını sağlıyor, her yaştan misafirinizi pistte görebiliyorsunuz.


Bu özel gecede sizler de bizim sunduğumuz hizmetlerden faydalanmak istiyorsanız ücretsiz fiyat teklifi alarak organizasyon sorumlumuza ulaşabilirsiniz. Organizasyon sorumlumuz ile iletişime geçtiğinizde biliyoruz ki; Balıkesir kına salonu arayışınız sonlanacak!

İletişim

Ender Dolgun

Mehmet Bey

  • Adres: Hera Termal Otel Karşısı Cevizli Mevkii Bigadiç/balıkesir, 10440Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!