Kadıoğlu Hotel Teras Cafe

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

100-200

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Merkez, Balıkesir

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 30-50 TL
  • Kapasite 100-200
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına müziği, Kına süslemesi, Kına töreni

Hakkında

Kına ve bekarlığa veda organizasyonlarınıza ev sahipliği yapan Kadıoğlu Hotel Gönen Balıkesir’de yer alıyor. Deneyimli, profesyonel ve güler yüzlü kadrosu ile özel günlerinizde kaliteli bir hizmet sunuyor.

Otelimiz ve sunduğumuz hizmetler hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak ister misiniz?

5 katlı olan otelimiz modern ve şık bir tasarımla dizayn edildi. Otelimizin en üst katında Teras Cafe’miz bulunuyor. Kahvaltı salonu olarak da kullanılan kafemizin keyifli, sakin ve huzurlu ortamında eşsiz Gönen manzarasını izleyebilirsiniz. 150 kişilik kapasiteye sahip salonumuzda iş toplantıları, kahvaltı etkinlikleri, özel yemekler, doğum günü, baby shower, nişan, kına ve düğün gibi pek çok organizasyon düzenleniyor. Kına organizasyonunuz için salonumuzda bulunan masa ve sandalyeleri istediğiniz konuma getirip kına konseptinize uygun bir şekilde süslüyoruz. Kına tahtınızı salonumuzun en güzel köşesine yerleştirerek kına aksesuarları kullanarak dekore ediyoruz. Misafirleriniz ile dilediğiniz gibi eğleneceğiniz bu salonda kına müziklerinizi sevdiğiniz şarkılardan oluşturuyoruz. Bekarlığa veda partisi düzenlemek isterseniz salonumuzu yine istekleriniz doğrultusunda düzenleyebiliyoruz. Otel ekibi olarak titiz ve özenli kişiler olduğumuz için otelimizin temizliği konusunda şüpheniz olmasın. Bir organizasyon firması ile anlaşarak da Teras Cafe’mizde dilediğiniz organizasyonu gerçekleştirebilirsiniz.

Özel aracınız ile otelimize gelmek isterseniz otoparkımız olduğunu ve gönül rahatlığı ile ulaşım sağlayabileceğinizi belirtmek istiyoruz. Düzenlediğiniz etkinliklerde konaklamak isteyen misafirlerinizi otelimizde ağırlayabiliyoruz.

Peki, tüm bu hizmetlerden yararlanmak, kına ve bekarlığa veda organizasyonunuzu otelimizde düzenlemek için bize nasıl ulaşabilirsiniz?

Sayfanın üst kısmında yer alan formu eksiksiz bir şekilde doldurup “Ücretsiz fiyat teklifi al” butonuna tıklayarak Kadıoğlu Hotel iletişimini sağlayabilir, soru ve isteklerinizi bu form üzerinden bize iletebilirsiniz.

Özel günlerinizde yanınızda olup heyecanınızı paylaşmaktan ve isteklerinizi karşılamaktan gurur duyarız!

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: Kurtuluş Mahallesi, Şht. Zeki Aydemir Cd. No:20, 10900 Gönen/Balıkesir

Kadıoğlu Hotel Teras Cafe Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!